Zpět na » Serie A » Inter si nejspíše bude muset kvůli financím nechat zajít chuť na Wijnalduma

Serie A - Inter si nejspíše bude muset kvůli financím nechat zajít chuť na Wijnalduma

Inter si nejspíše bude muset kvůli financím nechat zajít chuť na Wijnalduma © The Sun - Georginio Wijnaldum rozmýšlí, kam dál

0

Líbilo se

13.03. - Nerazzurri pilně pracují na přebudování mužstva, které by mělo být schopné se znovu definitivně vrátit mezi smetánku evropské kopané. Do cesty se jim ale teď postavily nečekané potíže. Čínské majitele Interu Milán Suning Group totiž dohání finanční potíže, které pravděpodobně ovlivní také nejbližší přestupové jednání tradičního italského klubu.

Suning během posledního roku zasáhla ekonomická krize, což se v první řadě podepsalo na jeho domácí činnosti. V uplynulých týdnech musel ukončit činnost jeho fotbalový tým Jiangsu Suning, úřadující mistr Číny.

Vedení Internazionale údajně již nějakou dobu pracovalo na příchodu Georginia Wijnalduma, kterému na konci probíhající sezóny skončí smlouva s Liverpoolem. Toto snažení však možná nakonec vyjde vniveč.

Momentálně vedoucí tým Serie A si totiž nebude moci dovolit ani Nizozemcův astronomický plat, jehož se mu tak takřka určitě dostane jinde. S angažováním volného hráče jsou ale spojeny rovněž nemalé bonusy jak pro hráče, tak jeho agenta.

Antonio Conte si moc přál vyztužit svou středovou řadu neúnavným motorem Kloppových Reds. Nedobré vyhlídky jeho týmu ale teď naopak dělají favority na Wijnaldumův podpis z Barcelony. Ronald Koeman totiž vedl třicetiletého borce v reprezentaci a o jejich vzájemném poutu se i navzdory interním potížím katalánského velkoklubu také už nejednou mluvilo.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, calciomercato.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články