Zpět na » Serie A » Koulibaly bude v létě k mání za zlomek ceny

Serie A - Koulibaly bude v létě k mání za zlomek ceny

Koulibaly bude v létě k mání za zlomek ceny © talkSPORT - Čeká Kalidou Koulibalyho stěhování?

0

Líbilo se

05.03. - Neapol si ve svém kádru i navzdory velkému zájmu ze zahraničí dlouhodobě chová jeden velký klenot jménem Kalidou Koulibaly. Senegalský stoper patří bezesporu mezi nejlepší hráče na své pozici, přesto se Partenopei dařilo jej udržet. Teď ale možná nastal ten pravý čas na rozchod, především kvůli ekonomickým problémům klubu.

Svérázný majitel Aurelio De Laurentiis do médií během posledních let několikrát otevřeně vyhlásil, že 29letého zadáka by prodal jedině za skutečně neodmítatelnou částku v oblasti 100 miliónů euro, které do defenzivního hráče v dohledné budoucnosti stěží někdo investuje. Pro nejbližší měsíce si však údajně připravil výrazně příjemnější požadavky.

Dle informací serveru Il Mattino je nutně potřeba ulevit klubovému rozpočtu, který krom koronavirové pandemie podstatně zatěžuje Koulibalyho obří roční plat 7 miliónů euro. Neapol by se proto spokojila s nabídkou v oblasti 50 miliónů evropské měny.

Nejnovější spekulace spojují s přestupem Bayern Mnichov, mančaft dobře finančně zajištěný, jemuž navíc koncem června takřka určitě odejdou střední obránci Boateng s Alabou. První náhradou se stane Dayot Upamecano, který má již teď oficiálně domluvený letní přesun.

Koulibaly kope na jihu Apeninského poloostrova od roku 2014, kdy přišel z Genku za ani ne 8 miliónů eur, a v bledě modrém dresu dozrál ve stopera světových kvalit. I přes svalové zranění a koronavirovou infekci v letošní sezóně odehrál celkem 28 soutěžních utkání.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 07.03. Odpovědět

rozhodně lepší jak to slovenské dřevo z interu..

Wazz
Kuzma - 06.03. Odpovědět

Tak za těch 50 už by to šlo ... Smajlík 9

Kuzma

Já bych ho rád viděl buď v Chelsea nebo United....Arsenal by si ho nemohl dovolit i když ty by ho potřebovali asi nejvíc.

Messi777

Co na to Glazerovci ??

pavelprvni
Reklama
Reklama
Nejnovější články