Zpět na » Serie A » Jaký je život s Ronaldem? Doma nevymění ani žárovku, prozradila jeho partnerka Georgina

Jaký je život s Ronaldem? Doma nevymění ani žárovku, prozradila jeho partnerka Georgina

Jaký je život s Ronaldem? Doma nevymění ani žárovku, prozradila jeho partnerka Georgina © juvefc.com -

3

Líbilo se

02.03. - Nežije život běžného člověka. To o Ronaldovi vědí snad všichni fotbaloví fanoušci. Jeden z nejlepších hráčů historie má skoro na všechno lidi. V rozhovoru pro Sportweek to potvrdila jeho partnerka Georgina Rodriguézová. Ta na Ronalda prozradila i řadu zajímavostí.

„Cristiano vůbec nechodí do obchodů. Může za to jeho sláva. Díky rouškám se nám to teď povedlo, dokonce jsme byli i v kině,“ prozradila Georgina.

„Je to skvělý otec a nejlepší muž, jakého jsem si mohla přát. Život hvězdy však přináší i mnohá omezení. Ronaldo si nemůže dovolit dělat všechny aktivity, protože by si mohl přivodit zranění, která by ho pak vyřadila ze hry,“ pokračovala.

Argentinská modelka dále přiznává, že na všechno mají v domě lidi.

„Cristiano nevaří. Máme kuchaře a občas navařím i já. Po celodenním tréninku si zaslouží mít na stole připravené teplé jídlo, které bylo uděláno s láskou.“

A co třeba tak banální věc, jako je výměna žárovek?

„U nás je nemožné, aby Cristiano měnil žárovky. Naše stropy jsou vysoké šest metrů. On přece nemůže jít do takové výšky, má to zakázáno kvůli jeho bezpečnosti. Starám se o to, aby nemusel řešit tyto věci a soustředil se jen na to, aby byl nejlepší v tom, co dělá.“

Ronaldo a Georgina

V roce 2018 se spolu přestěhovali do Turína, v jejich obrovském domě samozřejmě nechybí ani soukromá posilovna. Georgina však přiznala, že trénovat vedle portugalské hvězdy jí chvíli dělalo problém.

„Představte si, že musím trénovat na stejném místě jako Cristiano.”

„Byla jsem zvyklá si zacvičit doma, když byl v klubu na tréninku, abychom pak po jeho návratu mohli být spolu. Ale pak mě stud přešel a teď cvičení s ním miluji. Stal se mojí největší motivací a inspirací,“ zakončila argentinská modelka.

Bývalá prodavačka, kterou fotbalista potkal při nákupech v luxusním butiku, má s Ronaldem dceru Alanu a vychovává také jeho starší děti, které mu porodily náhradní matky, dvojčata Evu a Matea a nejstaršího syna Cristiana Jr.

Gabriela Průšová / as.com

Nejnovější články