Zpět na » Serie A » Dybala má problém s vedením. Juventus se prý připravuje na jeho odchod

Serie A - Dybala má problém s vedením. Juventus se prý připravuje na jeho odchod

Dybala má problém s vedením. Juventus se prý připravuje na jeho odchod © 90min.com - Jak dlouho ještě Dybala setrvá na Allianz Stadium?

0

Líbilo se

19.10. - Nepříliš slavného konce by se mohlo zanedlouho dostat zdánlivě nedotknutelnému spojení Paula Dybaly s Juventusem Turín. Názory obou stran se údajně během posledních dní začaly rozcházet a potenciální odchod by tak nemusel být daleko. S nastraženýma ušima už mají čekat Real Madrid a Paris Saint-Germain.

Za rozbušku celého konfliktu se označuje víkendový duel Serie A na půdě Crotone. Argentinský forvard přes reprezentační přestávku, kdy se předčasně odpojil od národního výběru, doléčil břišní zranění svalového charakteru, které jej trápilo již delší dobu. Pro zápas, v němž se Juve pasovalo do role jasného favorita, už byl trenéru Andreu Pirlovi k dispozici, kompletních devadesát minut ovšem proseděl na lavičce.

Web CalcioMercato obratem přišel se zákulisní informací, podle které se Dybala pohádal se sportovním ředitelem Staré dámy Fabiem Paraticim a jeho budoucnost v klubu se stala značně nejistou. Už dřívější spekulace přitom spojovaly jméno 26letého leváka se zmiňovaným duem PSG, Real Madrid, zde se však zatím nemůžeme vůbec opřít o potvrzené zprávy.

Včera jsem s ním mluvil a byl trochu naštvaný," přiznal kouč Andrea Pirlo před zítřejším skupinovým zápasem Ligy mistrů na půdě Dynama Kyjev. „Pamatujme však, že nehrál poslední tři měsíce. V Argentině seděl deset dní na hotelovém pokoji a jen bral prášky, protože nemohl trénovat. Chtěl jsem mu v Crotone nechat pár minut, bohužel jsme ale dostali červenou kartu."

Pod vrcholky Alp působí Dybala už od roku 2015. Tehdy přišel za 40 miliónů euro jako obří naděje z Palerma a nasazená očekávání dokázal naplnit. K dnešnímu dni odehrál v černo-bílém dresu 228 soutěžních utkání, která mu vynesla celkem 95 vstřelených branek a 38 asistencí.

Vojtech Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články