Zpět na » Serie A » Zamíří Cristiano Ronaldo do PSG? Prezident Nasser Al-Khelaifi potvrdil zájem

Serie A - Zamíří Cristiano Ronaldo do PSG? Prezident Nasser Al-Khelaifi potvrdil zájem

Zamíří Cristiano Ronaldo do PSG? Prezident Nasser Al-Khelaifi potvrdil zájem © mediotiempo.com - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

19.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Pětinásobný vítěz Zlatého míče Cristiano Ronaldo je v posledních týdnech spojován s možným přestupem z Juventusu do Paris Saint-Germain a prezident francouzského celku Nasser Al-Khelaifi nyní ještě přilil olej do ohně přestupových spekulací. Al-Khelaifi věří, že Ronaldo by byl navzdory svému věku pro PSG velice důležitým hráčem.

Přestože portugalská superstar má v Juventusu smlouvu ještě na dva roky, je často spojována s možným odchodem z Itálie a v této souvislosti se skloňují jména různých klubů, včetně PSG, který by si jako jeden z mála klubů na světě mohl dovolit jeho obří plat.

Ronaldovi je sice už 35 let, nadále ale patří k nejlepším fotbalistům na světě a prezident pařížského velkoklubu Nasser Al-Khelaifi věří, že Ronaldo by byl navzdory svému věku špičkovou posilou pro každý tým.

„Rok co rok ukazuje jedinečné odhodlání a mimořádnou sílu charakteru,“ řekl Al-Khelaifi pro France Football.

„Nadále jej motivuje touha zlepšovat se a neustále posouvat své limity. Obdivuji jeho neúnavnou vůli, je skvělým příkladem pro každého sportovce.“

Pokud by se Ronaldo skutečně přesunul na Parc des Princes, následoval by kroky Davida Beckhama nebo Zlatana Ibrahimoviče, dvou legend fotbalového světa, které navzdory svému věku měli na klub velký dopad.

„Když si vzpomenu na všechny hráče, kteří prošli naším klubem od začátku tohoto projektu, musel bych zdůraznit Zlatana Ibrahimoviče pro jeho charakter, schopnosti lídra a charisma.“

„Beckham byl v PSG jen krátkou dobu, ale měl na náš klub transformační účinek. Jeho tréninky, jeho zájem o aplikování různých detailů, jeho odhodlání uspět a chuť k týmové práci byly nesmírně cennými aktivy.“

Přestože ve fotbale není nikdy nic jisté, Ronaldo stále doufá, že pomůže Juventusu vyhrát první titul v Lize mistrů od roku 1996. Byl by to pro něj již šestý titul z milionářské soutěže poté, co k němu čtyřikrát pomohl Realu Madrid a jednou jej vyhrál s Manchesterem United.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak to by mohli Mbappého pustit do Realu bez větších okolků Smajlík 5

NoIscoNoDisco

Kéž by...

Prasemiro
COKO - 20.05. Odpovědět

Já to chápu tak, že Ronaldo jako náhrada za Neymara na levé straně.

COKO
peeko83 - 21.05. Odpovědět

A za menší peníze

peeko83
Cornero - 21.05. Odpovědět

ale jen na pár let

Cornero
Reklama
Reklama
Nejnovější články