Zpět na » Premier League » Kylian Mbappé chválí Liverpool: Jsou jako mašina

Premier League - Kylian Mbappé chválí Liverpool: Jsou jako mašina

Kylian Mbappé chválí Liverpool: Jsou jako mašina © express.co.uk, fotbalportal.cz - Mbappé chválí Liverpool

2

Líbilo se

27.05. - Pro jeho Paris Saint-Germain už tato sezóna Ligue 1 skončila. Čeká se, zda se rozjede Champions League. Kylian Mbappé má teď spoustu volného času. Leckdo mu radí, aby z Francie odešel do lepší soutěže. Zájem o něj je prakticky ve všech velkoklubech. Málokdo si jej ale může dovolit. Mladý Francouz teď počastoval slovy chvály anglický Liverpool.

I s tímto klubem byl Kylian Mbappé několikrát spojován. Jeho herní styl by mu mohl náramně vyhovovat. Je jasné, že by jej u Reds velmi vřele přivítal i Jürgen Klopp. Na Anfieldu by museli sáhnout hodně hluboko do kapsy.

Každopádně mají Mbappému co nabídnout. Minulý rok ovládli Ligu mistrů. V této sezóně, která se snad dohraje, rázně kráčí za titulem, když mají na druhý Manchester City náskok 25 bodů.

Jürgen Klopp sice uvedl, že je se stávajícím kádrem nadmíru spokojený, ale jasné, že by výrazné posílení uvítal. Velké transfery jsou ve hře.

A Kylian Mbappé chová k německému kouči i celému Liverpoolu své sympatie.

„V této sezóně je Liverpool v Premier League jako mašina. Hrají výborně. Vypadá to, že vítězí naprosto snadně, ale jednoduché to rozhodně není, zvláště v Anglii.“

„Jsou opravdu nemilosrdní k soupeřům. Ale všechno plyne z nesmírně tvrdé práce na tréninku a také u úžasné práce jejich výborného manažera.“

Liverpool se poohlíží po novém útočníkovi. Nejhlasitěji se v těchto dnech mluví o Timo Wernerovi z Lipska. Kylian Mbappé by byl ještě větší kalibr.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Panyny - 27.05. Odpovědět

Je fakt, že když Nike podepsal na začátku roku s Liverpoolem, tak první zprávy byly, že chtějí v létě jeden mega přestup a Mbappé byl první skloňovanej, ale vzhledem na jeho plat je to naprosto nereálný.

Panyny

Jeho plat by nemusel byť až taký problém, on vyzerá byť charakterovo zatiaľ nezkazený, niečo na štýl Juana Matu. Viem si predstaviť, že by uprednostnil radšej prestup do klubu, do ktorého chce, aj keď by mal menší plat.

Jakub1993
peeko83 - 27.05. Odpovědět

A měl možnost vyhrát Ligu Mistrů. Takže nejspíš upřednostní Real Madrid, kde by si finančně nepohoršil a pravděpodobně by i dominoval. Navíc je to, tuším, jeho oblíbený klub.

peeko83
Zedman - 27.05. Odpovědět

Charakterově nezkažený a raději upřednostnil klub před platem Smajlík 3 Kde jsi byl když přestoupil do PSG, jediný důvod proč nešel do Realu byly peníze, osobní kuchař, letadlo a nevím kolik jiných blbosti si vymyslel. Dneska pochopil, že francouzská liga je pod jeho úroveň, ale peníze nesmrdí, takže jediná možnost je RM.

Zedman

Je všeobecně známo, že hrát za Real je jeho obrovský sen, nikdo jiný už podle mě nepřipadá v úvahu

Tomguncz9
peeko83 - 27.05. Odpovědět

Je to všeobecně známo a já to jen tušil?! Smajlík 1

peeko83
Wazz - 27.05. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz

Jako teenager to několikrát prohlásil a i lidé z jeho okolí o tom hovořili. Samozřejmě jsou to informace jen přes tisk nebo internet( nepředpokládám že někdo z nás ma informace ač už o hráčích či týmech jiné). A pokud někdo čte články o evropském fotbalu, tak pak to je vskutku všeobecně známé Smajlík 7

PepikzHane
Wazz - 28.05. Odpovědět

Zedman ..líp to napsat nešlo... Smajlík 1

Wazz

Zedman: Anebo mu někdo moudřejší a zkušenější poradil, aby to neuspěchal a ještě chvíli zůstal ve Francii. XY mladejch pušek přestoupilo jako náctiletý někam do hajzlu, do většího klubu a vyhořeli. Mbappé vylítnul nahoru v Monaku, ustálil svoje kvality v PSG a teď je třeba čas na plnění snů a hraní za vysněnej klub a podobný píčoviny. Myslim, že u nás by si platově rozhodně nepohoršil a Real je o 4 třídy výš, než PSG.

NoIscoNoDisco
Redsss - 27.05. Odpovědět

Asi by si chcel za nás pod Kloppom zahrať ale je to nereálne také peniaze by sme nikdy zaňho nedali ale posila by to bola parádna Smajlík 3

Redsss
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články