Zpět na » Serie A » Restart Götzeho kariéry? Možná v Římě

Serie A - Restart Götzeho kariéry? Možná v Římě

Restart Götzeho kariéry? Možná v Římě © bild.de - Mario Götze

0

Líbilo se

04.04. - Mario Götze si novou smlouvu v Borussii Dortmund nevybojoval a poprvé ve své kariéře by tak mohl okusit jinou soutěž než německou Bundesligu. Dle Corriere dello Sport je možný přesun do Říma, německý Bild věří v exotickou destinaci.

Mario Götze má stále teprve sedmadvacet let, přesto už si prošel nejrůznějšími zdravotními problémy. I kvůli nim toho po návratu z Bayernu do Borussie Dortmund příliš neodehrál.

Letos naskočil do devatenácti soutěžních duelů, připsal si přitom tři branky. Po sezóně mu nicméně v Dortmundu vyprší kontrakt a Borussia se mu nový nabídnout nechystá.

Je tak možné, že poprvé ve své kariéře okusí Götze zahraniční štaci. Dle deníku Bild je o něj velký zájem v Major League Soccer a také v Kataru. Důležitou roli ale může hrát také fakt, že se již brzy stane německý středopolař otcem.

V tom případě by mohl chtít zůstat v Evropě. V Německu o něj stojí Bayer Leverkusen a Hertha, do úvahy ale přichází taktéž angažmá na Apeninském poloostrově.

Získat jej chce AS Řím. Dle Corriere dello Sport již Götzeho agent komunikoval s ředitelem Gianlucou Petrachim a podle dalších italských a německých médií je Götze tomuto přesunu otevřen.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Na začátku to vypadalo že mohl mít lepší vykony než má teď je to škoda.

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články