Zpět na » Serie A » Lazio bude odrážet nabídky velkoklubů za Luize Felipeho

Serie A - Lazio bude odrážet nabídky velkoklubů za Luize Felipeho

Lazio bude odrážet nabídky velkoklubů za Luize Felipeho © skysports.com - Luiz Felipe

0

Líbilo se

29.03. - Ačkoliv Luiz Felipe není jasnou stoperskou jedničkou pro Simone Inzaghiho, je o něj v Evropě obrovský zájem. Již přes rok jej sleduje Barcelona a do letního boje se chystá i Bayern Mnichov. Na kolik by brazilský bek mohl vyjít?

Luiz Felipe dorazil do Itálie v roce 2016, ihned putoval do sesterského klubu Lazia Salernitany. Od sezóny 2017/18 už je stabilním členem prvního kádru, na stoprocentní vytížení ale zatím čeká.

Ve všech třech sezónách dostával v průměru šanci v každém druhém utkání. Jelikož kouč Lazia Simone Inzaghi praktikuje hru na jednoho stopera, Felipe se pravidelně střídá s Francescem Acerbim.

Tomu ale již bylo dvaatřicet let a tak je třiadvacetiletý Brazilec brán jako dlouhodobá náhrada za zkušeného Itala. Lazio by nicméně o defenzivního hráče mohlo přijít.

Již přes rok sleduje Felipeho Barcelona, která také uvažuje o letní nabídce v hodnotě pětadvaceti milionů eur. Nyní se ke katalánskému velkoklubu přidal Bayern Mnichov a udržet Felipeho tak nebude vůbec jednoduché.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Lazio napred musi odrazit mnohem horsiho nepritele nez je Bayern nebo Barcelona. Uz dlouho ho valcuje FC Korona United a diky dost nepredvidatelnemu rozestaveni a smrticimu utoku bude tezko k porazeni.

barbossaCFC
Reklama
Reklama
Nejnovější články