Zpět na » Serie A » Ronaldo s Dybalou si o poločase utkání s Lyonem stěžovali na zálohu

Serie A - Ronaldo s Dybalou si o poločase utkání s Lyonem stěžovali na zálohu

Ronaldo s Dybalou si o poločase utkání s Lyonem stěžovali na zálohu © FotMob - Cristiano Ronaldo s Paulem Dybalou

2

Líbilo se

01.03. - Juventus jel do Francie s vidinou úspěšného vstupu do vyřazovacích bojů Ligy mistrů, místo toho se však z Lyonu vracel rozčarován prohrou 0:1. Olympique ve všech směrech přejel Starou dámu a před odvetou vydřel slibný výsledek. Hvězdní útočníci Ronaldo s Dybalou hledali o přestávce vinu za špatný výkon v záložnících.

Obhájce mistrovského titulu Serie A se v osmifinále milionářské soutěže rozhodně neuvedl v nejlepším světle. Zejména v první polovině utkání výrazně zaostával za svým soupeřem a přestože častěji držel míč, ani jednou nedokázal trefit bránu.

Kamery francouzského RMC Sport zachytily v hráčském tunelu po poločasové přestávce zajímavý rozhovor. Mimo klubko zbylých fotbalistů v modrých dresech Juventusu si vyměňovali názory Cristiano Ronaldo s Paulem Dybalou, tedy dva ofenzivní tahouni celku z podhůří Alp. Ve španělštině se shodli na nedostatečné podpoře ze strany svých spoluhráčů.

Ronaldo: „Jsme tam nahoře úplně sami, záložníci nás vůbec nedoplňují.

Dybala: „Nikdo k nám nedokáže dostat balón.

Ronaldo: „Máš pravdu. Ani do druhé vlny, prostě nic.

Něco podobného si pravděpodobně myslel také kouč Maurizio Sarri. Ten postupně z tříčlenné formace středopolařů Rabiot, Pjanić a Bentancur stáhl dva prvně jmenované. Po příchodech Ramseyho s Bernadeschim sice přišlo zlepšení v tvorbě šancí, Dybala s Ronaldem, kteří měli na kontě každý po dvou střeleckých pokusech, ani jednou nemířili mezi tři tyče.

Prostor k vypilování nedostatků obdržel Juventus díky odkladu nedělního šlágru Serie A s Interem. Příští utkání odehraje Stará dáma až ve středu na domácí půdě s milánským AC. Jedná se o semifinálové střetnutí Coppa Italia.

Vojtech Olšr / football-italia.net, fotbalportal.cz

Nejnovější články