Zpět na » Serie A » Naštvaný Ronaldo. Sarri ho střídal nezvykle brzo a Cristiano si to namířil rovnou domů

Naštvaný Ronaldo. Sarri ho střídal nezvykle brzo a Cristiano si to namířil rovnou domů

Naštvaný Ronaldo. Sarri ho střídal nezvykle brzo a Cristiano si to namířil rovnou domů © FotbalPortal.cz - Cristiano Ronaldo

0

Líbilo se

11.11. - Juventus včera nakonec zvládl ligový souboj s AC Milán. Díky gólu Paula Dybaly ze 77. minuty zvítězila Stará dáma 1:0 a vrátila se tak zpět do čela tabulky italské Serie A. Nicméně mnohem víc média zaujala momentka ze druhé části, kdy trenér Sarri stáhl z trávníku hvězdného Cristiana Ronalda nezvykle brzy, už v 55. minutě. A následná reakce portugalského útočníka.

Juventus dál kraluje italské Serii A bez jediné porážky. Včera na domácím Juventus Stadium bianconeri zdolali klub se slavnou minulostí, ovšem hodně pošmournou současností, milánský AC, těsným výsledkem 1:0. o jedinou trefu utkání se postaral Argentinec Paulo Dybala.

Právě Dybala přišel na hřiště v 55. minutě výměnou za Cristiana Ronalda. Portugalský útočník byl ale očividně tímto tahem trenéra Sarriho pořádně naštvaný. Směrem ke kouči něco prohodil a zamířil rovnou do kabiny. Italský Skysports dokonce informoval o tom, že Cristiano ani nečekal na konec zápasu a rovnou si to štrádoval domů. Neúcta ke spoluhráčům?

Jestli to bylo neuctivé k jeho spoluhráčům? Jak už jsem řekl, nevím. Jestli je to pravda, že odjel před koncem zápasu, je to záležitost, kterou by si měl vyřešit se spoluhráči," uvedl Maurizio Sarri.

Ronaldo je vždycky vděčné sousto pro novináře...

Tak brzké střídání Ronaldo od svého příchodu do Juventusu ještě nezažil. Nikdy předtím nešel z trávníku tak brzy. Navíc se Portugalci úplně poprvé v Juventusu stalo, aby střídal ve dvou zápasech po sobě. Už ve středečním klání Ligy mistrů s Lokomotivem Moskva byl z trávníku stažen trenérem Sarrim v průběhu druhé půle.

Podle Sarriho to ale v žádném případě neznamená, že by jejich vzájemný vztah byl nějak narušen.

Nemám s Cristianem žádný problém, naopak by mohl být rád, že vůbec hrál, vzhledem k tomu, že nebyl v nejlepší kondici. Poslední měsíc měl nepříjemnost s kolenem a to je pro něj menší problém," uvedl trenér. Je to součást hry, že je hráč naštvaný, když opouští hřiště. Důležité bylo, že na sobě pracoval a dokázal se dát do pořádku, aby byl k dispozici pro dnešní utkání."

Novináři v Itálii ale mají stejně jasno. Mezi Ronaldem a Sarrim to moc neklape. To si nakonec myslí i někdejší kanonýr Gary Lineker. Sarri střídá Cristiana podruhé v řadě, ten kolem něj projde a jde přímo do tunelu. Tohle nedopadne dobře," myslí si. Někdejší kouč Staré dámy Alberto Zaccheroni pro změnu tvrdí: „Ronaldo teď zrovna nezáří, Juventus má ale jiné dobré hráče na lavičce. Sarri udělal dobře, když ho vystřídal. Nemyslím si, že je hned nutné dávat Cristianovi pokutu, ale situace mezi ním a trenérem by se měla vyjasnit."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články