Zpět na » Serie A » Zaplatí Ronalda Juventusu Chelsea? Zdá se, že ano

Zaplatí Ronalda Juventusu Chelsea? Zdá se, že ano

Zaplatí Ronalda Juventusu Chelsea? Zdá se, že ano © Mundo Albiceleste - Gonzalo Higuain

2

Líbilo se

11.07. - Přestup Cristiana Ronalda do Juventusu Turín by mohla nepřímo zafinancovat Chelsea, která se chystá získat od italského mistra dva hráče. Za Gonzala Higuaína a Daniele Ruganiho by londýnský velkoklub měl zaplatit 100 milionů eur.

Juventus získal Cristiana Ronalda za 112 milionů eur a drtivou část z této sumy by mohl získat od Chelsea. Stará dáma už pouze čeká na to, až londýnský velkoklub převezme Maurizio Sarri, který následně bude chtít získat hned dva hráče italského mistra.

Sarri by rád obnovil spolupráci s Gonzalem Higuaínem. A Juventus s tím rozhodně problém mít nebude. Za argentinského střelce ale bude požadovat 60 milionů eur.

Dalších čtyřicet milionů eur by mohl stát obránce Daniele Rugani. Ten sice v Turíně nedostával příliš mnoho prostoru, stále je ale velmi mladý obránce, jenž je považován za velkou naději pro italskou reprezentaci.

Juventus navíc v létě získat Mattia Caldaru z Atalanty, který definitivně Ruganiho odsune mimo sestavu. Ani tomuto prodeji by se tak Stará dáma vůbec nebránila.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články