Zpět na » Serie A » Tiago: Moje budoucnost je v Juventusu

Tiago: Moje budoucnost je v Juventusu

Tiago: Moje budoucnost je v Juventusu © goal.com - Tiago ma v lednovém přestupním termínu namířeno z Juventusu Turín. Otázkou zůstavá, kam?

0

Líbilo se

22.11. - Názory Tiaga Mendese na jeho současnou situaci v Juventusu jsou jako na houpačce. Včera poskytl rozhovor pro italskou televizi Sky Italia, ve kterém prozradil, že nehodlá Juventus v lednu opustit.

Portugalský reprezentant byl jedním z velkým letních nákupů Bianconeri, kteří ho přilákali z Olympique Lyon, ale Tiago se zatím nedokázal v Juve prosadit. Poté, co zjistil, že je až čtvrtou alternativou za Sergiem Amironem, Cristianem Zanettim a Antoniem Nocerinem, prohlásil, že chce ze "Staré dámy" odejít, pokud nedostane více šancí hrát. Nyní však změnil názor.

" Řekl jsem prostě jen to, co moje srdce cítilo v dané chvíli. Cladio Ranieri mě ujistil, že ještě dostanu několik příležitostí k tomu, abych mu ukázal, co ve mě je. Respektuji jeho rozhodnutí, ale zároveň si nejsem vědom, že bych řekl něco špatně. Můj vztah s vedením i s týmem je velmi dobrý a nyní se cítím v Juventusu dobře. Jediné, s čím mám zatím problémy, je fyzička. "

Poté, co Tiago před několika týdny řekl, že v Juvetusu nedostává tolik šancí a přemýšlí o odchodu, Ranieri mu dal více prostoru a Tiago nastoupil v posledních třech zápasech za Juve.

" V posledních třech zápasech jsem hrál více. Myslím si, že je to pro mě šance, pracuji tvrdě a cítím se dobře. Výběr nakonec záleží jen na trenérovi. "

V médiích se objevilo několik informací, že se připravuje Tiagův odchod do Barcelony, kam by měl Tiago odejít v lednu, Tiago však tyto spekula odmítá.

" Nemůžu popřít, že hrát v tak velkém klubu bylo vždy mým přáním, ale v současné době se soustředím pouze na výkony v drese Juventusu a chci ze sebe dostat to nejlepší. Uvidíme, co se stane v lednu, nyní se koncentruji na své výkony, má budoucnost je zde. "

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Související odkazy
Nejnovější články