Zpět na » Serie A » Tiago do Barcelony výměnou za Marqueze?

Serie A - Tiago do Barcelony výměnou za Marqueze?

Tiago do Barcelony výměnou za Marqueze? © goal.com - Tiago ma v lednovém přestupním termínu namířeno z Juventusu Turín. Otázkou zůstavá, kam?

0

Líbilo se

16.11. - Zdroje evropských médií spekulují o výměně Tiaga Mendese z Juventusu do Barcelony za mexického obránce Rafaele Marqueze.

Tiago Mendes chce opustit Juventus v lednovém přestupním termínu a podle slov jeho otce by se vůbec nebránil přestupu na Nou Camp. Navíc katalánský celek se o jeho služby projevil zájem. Portugalský záložník je nespokojený ve "Staré dámě" dva měsíce poté, co přišel do Juve z Olympique Lyon. V současnosti zdroje informují o možné výměně Tiaga za mexického kapitána Rafaela Marqueze, který v katalanském gigantovi nehraje pravidelně.

Marquez, který umí hrát libera, ale i defenzivního záložníka, zameškal úvod sezóny kvůli zranění a není tak ve formě. Na jeho místě nastupuje Carles Puyol, navíc do Barcelony přišli Gabi Milito a Yaya Toure a tak je celkem pravděpodobné, že Marquez by se mohl stěhovat do Serie A. Otázkou zůstává, zda-li o mexického hráče bude mít Juventus zájem.

Marquez přišel do Barcelony v roce 2003 z Monaka a je však ve Španělsku spokojený a bude se chtít opět vrátit do základní jedenáctky katalanského velkoklubu a není tak vůbec jasné, zda by chtěl do Juventusu odejít.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články