Zpět na » Serie A » Tiago do Barcelony?

Tiago do Barcelony?

Tiago do Barcelony? © goal.com - Tiago ma v lednovém přestupním termínu namířeno z Juventusu Turín. Otázkou zůstavá, kam?

0

Líbilo se

14.11. - Juventusem zatracený Tiago Cardose Mendes má podle všeho namířeno ze "Staré dámy" v zimním přestupním termínu. O jeho služby projevila nyní zájem Barcelona.

Podle TV3 Channel se Blaugrana zajímá o portugalského záložníka ve službách Juventusu Turín, Tiaga Mendese. Ten přišel do Juventusu v letním přestupním termínu za velké peníze z Olympique Lyon, ale v kádru turínského celku se neprosadil a kouč Cladio Ranieri již nestojí o jeho služby. V současnosti bosové Barcelony hledají kreativního záložníka, kterého by přivedli na Nou Camp a bývalý záložník Chelsea by měl tento problém vyřešit.

Barcelona má sice několik velmi kvalitních záložníků (Deco, Xavi, Iniesta nebo Yaya Toure), což by byla pro Tiaga velká konkurence. Rijkaard preferuje ve venkovních zápasech rozestavení 4-4-2 a i díky posledním špatným výsledkům na hřišti soupeře chce posílat střed zálohy. Tiago by mě velkou šanci se prosadit, pokud ukáže, co v něm je, protože smolaře Edmilsona stále trápí zranění. Tiago chce hlavně odejít Juventusu, kde nehraje a určitě by nepohrdl s možností si zahrát Ligu Mistrů.

Cena Tiaga se odhaduje na 7 milionů liber, uvidíme, zda-li bude Barcelona za tohoto Portugalce ochotna zaplatit tolik peněz.

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Nejnovější články