Zpět na » Serie A » Neapol údajně zvažuje vyhazov Beníteze

Neapol údajně zvažuje vyhazov Beníteze

Neapol údajně zvažuje vyhazov Beníteze © zimbio.com - Rafael Benitez

0

Líbilo se

10.04. - Neapol včera večer prohrála s Laziem Řím v rámci Coppa Italia a podle italských médií to znamená konec trenéra Rafaela Beníteze na lavičce Partenopei.

Neapol možná velmi brzy změní trenéra. Partenopei prohráli s Laziem Řím, do finále italského poháru se nedostanou a jejich bídná série pokračuje. V první lize se Neapol po několika špatných výsledcích propadla dokonce až na šestou příčku. A je jasné, že fanoušci hledají viníka.

Prezident Aurelio De Laurentiis jim zřejmě předhodí trenéra Rafaela Beníteze. Jeho tým sice zvládl první utkání lépe, když s Laziem remizoval 1:1, ale pak prohrál. Jediným střelcem utkání se stal Senad Lulić. Neapol vypadla a prezident De Laurentiis hodně kritizoval výkon svého týmu také po herní stránce.

Podle informací Sportmediaset je tímto osud španělského trenéra definitivne zpečetěn. Tomu na konci sezóny konci smlouva a k jejímu prodloužení mají obě strany stále hodně daleko. Stejný zdroj uvádí, že Benítez již nyní dostal nabídku od anglického Manchesteru City, kde by měl nahradit Manuela Pellegriniho.

Benítez do Anglie chce, protože zde má rodinu a také krásné vzpomínky na Liverpool. Věci by se mohly změnit snad jen v případě, že by se Neapoli podařilo vyhrát Evropskou ligu. V takovém případě by totiž vyhrála jednu trofej a kvalifikovala by se do Ligy mistrů, což byl predsezónní cíl Partenopei.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Nejnovější články