Zpět na » Serie A » Viola usiluje o Perina

Serie A - Viola usiluje o Perina

Viola usiluje o Perina © www.gianlucodimarzio.com - Miláček žen a dívek Mattia Perin, brankář Pescary.

2

Líbilo se

14.01. - Fiorentina je dalším klubem, který projevil zájem o mladého brankáře Mattiu Perina, jenž aktuálně hájí branku Pescary.

Italský reprezentant do 21 let Mattia Perin je v Pescaře na hostování, práva na něj vlastní CFC Janov. V minulosti se o talentovaného mladíka zajímaly kluby jako AC Milán nebo Neapol, kde by mohl nahradit tamní jedničky Christiana Abbiatiho a Morgana De Sanctise.

Prvním brankářem Fialek měl být Emiliano Viviano, na podzim ale svými výkony rozhodně nepřesvědčil a nepomůže mu zřejmě ani to, že je vášnivým fanouškem Fiorentiny. Aneb jak zní dohoda s Palermem, sedm milionů eur za trvalý přestup tohoto hráče. Dostane ještě bývalý hráč Bologni svou šanci?

V současnosti je jedničkou Fialek Norberto Neto, ale není samozřejmě jisté, že v pozici prvního gólmana tento třiadvacetiletý Brazilec zůstane.

Mattia Perin v letošní sezoně odehrál za Pescaru 19 utkání a inkasoval 37 branek, taková bilance je ale způsobena z velké části i obranou tohoto klubu. Talentovaný mladík zazářil právě v posledním utkání s Fiorentinou, kde si jej zřejmě vedení toskánského klubu všimlo...

Více informací o klubu ACF Fiorentina najdete zde.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články