Zpět na » Serie A » Armero míří do Neapole

Armero míří do Neapole

Armero míří do Neapole © zimbio.com - Pablo Armero vs. Matti Lund Nielsen v zápase Udine a Pescary.

0

Líbilo se

11.01. - Po několika týdnech jednání je jasno, Pablo Armero míří do Neapole. Hráči by měl uvolnit místo v sestavě Andrea Dossena, jenž bude hostovat v Palermu.

Případný budoucí trvalý přestup levého beka by měl Partenopei vyjít na čtyři miliony eur, přičemž o šestadvacetiletého kolumbijského reprezentanta měly zájem i jiné věhlasné kluby, například AC Milán či Juventus Turín.

"Neapol se dohodla s Udine na příchodu Pabla Armera, který přichází na hostování do konce této sezony s následnou opcí na trvalý přestup," stojí v oficiálním prohlášení klubu.

Pablo Armero hraje za Udine třetím rokem, po svém příchodu v létě 2010 z brazilského celku Palmeiras se okamžitě zabydlel v základní sestavě Bianconeri. V této sezoně odehrál ve všech soutěžích celkem osmnáct utkání a vstřelil i jednu branku, jíž počastoval v předkole Ligy mistrů Bragu.

Jednatřicetiletý Andrea Dossena patří k ostříleným veteránům, kteří si vyzkoušeli i zahraniční angažmá. Bývalý hráč Udine, Liverpoolu nebo provinčního Trevisa nastupoval za Neapol od ledna 2010, ve stávající sezoně odehrál ve všech soutěžích celkem patnáct zápasů. V rámci Serie A však dostal zatím poměrně málo prostoru, což by se mělo s příchodem do předposledního Palerma výrazně změnit.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články