Zpět na » Serie A » Juventus a Fiorentina usilují o Lisandra Lópeze

Juventus a Fiorentina usilují o Lisandra Lópeze

Juventus a Fiorentina usilují o Lisandra Lópeze © zimbio.com - Lisandro López během utkání Ligy mistrů s Realem Madrid.

1

Líbilo se

12.01. - Útočník Lyonu Lisandro López má hned dva nápadníky. O argentinského střelce mají prý zájem ACF Fiorentina a Juventus Turín.

Devětadvacetiletý hráč by mohl odejít z Lyonu za zhruba devět milionů eur. Odchodu z Francie by navíc nasvědčovalo i to, že Lisandro López má kontrakt ještě na osmnáct měsíců a nejspíše jej nebude chtít prodloužit. Pro Lyon je to tak jedna z posledních šancí, jak tohoto hráče ještě odpovídajícím způsobem zpěněžit.

Další výhodou je i to, že López vlastní kromě argentinského i italský pas a nebude se tedy započítávat do limitu dvou povolených přestupů hráčů bez evropského občanství za sezonu. Zatímco o zájmu Fiorentiny se spekuluje již od konce léta, Juventus se o hráče údajně uchází poměrně krátce a dost možná jde i o alternativu do útoku číslo dvě. Prioritou pro Antonia Conteho je totiž bezesporu Fernando Llorente z Athleticu Bilbao.

Lisandro López v této sezoně ve všech soutěžích nastoupil za Lyon k devatenácti utkáním a připsal si na své konto osm branek. Francouzský celek je aktuálně na druhém místě v rámci Ligue 1 a zkušený útočník je jedním z těch, kteří na tom mají opravdu velký podíl.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články