Zpět na » Serie A » Calaiò míří do Neapole, Sienu zřejmě čeká exodus klíčových hráčů

Calaiò míří do Neapole, Sienu zřejmě čeká exodus klíčových hráčů

Calaiò míří do Neapole, Sienu zřejmě čeká exodus klíčových hráčů © zimbio.com - Emanuele Calaió slaví branku do sítě Cagliari.

1

Líbilo se

12.01. - Toskánský celek zřejmě po odehrání jarní části sezony zamíří do Serie B, v brzké době by navíc měly potápějící se loď opustit některé velké opory.

Disciplinární odpočet šesti bodů nejspíše rozhodl o osudu Sieny dlouho dopředu. Bianconeri by totiž měli za jiných okolností 17 bodů a nezabředla se v sestupových vodách takto fatálně.

S jedenácti body se zdá být opravdu rozhodnuto, Siena navíc posledních pět utkání jasně prohrála. Z klubu navíc odcházejí Emanuele Calaiò, Marcelo Larrondo nebo také Matías Martínez. O dalších možných odchodech se pak čile jedná.

Emanuele Calaiò odchází na půlroční hostování do Neapole, za kterou už v minulosti jednou hrával. Autor pěti letošních branek odešel do Sieny v létě 2008 právě z někdejšího působiště Diega Armanda Maradony. Třicetiletý útočník by měl Partenopei pomoci svými zkušenostmi hlavně v Evropské lize.

Sienu opouští i Matías Martínez, který míří na hostování do domovského Argentinos Juniors. Marcelo Larrondo naproti tomu míří do Fiorentiny, kde by měl sehrát roli občasného náhradníka do útočné formace.

V posledních týdnech se navíc spekulovalo o odchodu obránce Neta, mladý Portugalec měl dočasně nahradit zraněného Giorgia Chielliniho v kádru Juventusu Turín. Dalším hráčem, který Artemio Franchi zřejmě opustí, by mohl být i Gaetano D´Agostino. O mistra přímých kopů stojí Sampdoria Janov a v posledních dnech údajně zahájila jednání i Pescara.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články