Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Serie A » Mourinho chystá revoluci

Mourinho chystá revoluci

Mourinho chystá revoluci © FotbalPortal.cz - Jose Mourinho

0

Líbilo se

14.03. - José Mourinho chystá po dalším neúspěchu Interu Milán v Evropě na léto pořádnou přestupovou revoluci. K dispozici by měl mít alespoň 100 milionů Euro.

Mourinho plánuje velkou stomilionovou revoluci v Interu poté, co tento klub opět neuspěl při pokusu dobýt Ligu mistrů. Středeční vyřazení po sobě jistě zanechá stopy. Mourinho chce přes léto udělat pořádné změny, neboli dokonce revoluci v klubu, jako to udělal v Chelsea. Od prezidenta klubu Morattiho by na to měl obdržet 100 milionů Euro.

The Special One oznámil, že chce pokračovat ve své práci v Interu, ale chce ji dělat po svém. To by mělo zahrnovat také nákup několika hvězd z Premier League, aby jeho současný tým byl připraven čelit nástrahám příštího ročníku Ligy mistrů.

Na seznamu se již objevila jména jako stoper Vidic z Manchesteru, Abou Diaby z Arsenalu, Jermaine Jenas z Tottenhamu nebo například duo z londýnské Chelsea Drogba a Mikel.

Na tyto nákupy se Mourinhovi bude 100 milionů hodit, ale kouč je přesvědčen, že klub je schopen vydělat i prodejem. Odchodem jsou pak ohroženi především hráči jako Suazo, Quaresma, Figo, Crespo, Cruz, Materazzi, Vieira nebo Mancini. Inter tedy čeká rozhodně zajímavé léto.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz/ Goal.com

Související odkazy
Nejnovější články