Zpět na » Francie: Ligue 1 » Zidane odmítl alžírskou reprezentaci, chystá se do Marseille

Zidane odmítl alžírskou reprezentaci, chystá se do Marseille

Zidane odmítl alžírskou reprezentaci, chystá se do Marseille © mirror.co.uk - Zinedine Zidane

0

Líbilo se

27.01. - Francouzský tisk si je jist tím, že se fotbalová legenda, Zinedine Zidane, vrátí do klubu, ze kterého vyrost do velkého fotbalu, Marseille. Stát se tak může poté, co Zidane odmítl nabídku trénovat alžírskou reprezentaci a vedení francouzského klubu potvrdilo, že o elitního trenér má velký zájem.

Zinedine Zidane už téměř tři roky neusedl na lavičku v žádném zápase. Naposledy nastoupil k zápasu 22. května 2021 při výhře Realu Madrid 2:1 nad Villarrealem ve španělské La Lize. Bylo to jeho poslední utkání v roli trenéra Bílého baletu, okolo kterého se v poslední době množí celá řada spekulací.

Francouzské zdroje, které citují Jerome Rothena, bývalého profesionálního fotbalistu, poukazují na to, že Zinedine Zidane odmítl s díky alžírský reprezentační tým, protože očekává nabídku ze strany Olympique de Marseille. Pokud by k dohodě mezi trenérem a klubem došlo, fanoušci by Marseille by byli svědky historické chvíle. Zinedine Uidane by se vrátil zpět do svého mateřského klubu.

Zvěsti o jeho možném příchodu na lavičku Olympique přichází jen několik hodin poté, co se takové alternativě otevřel také Abdullah Saad Abdulaziz Al Saud, prezident klubu. Na otázku o tom, zda je možné, že Marseille Zidaneho angažuje odpověděl neurčitým „všechno je možné“. Ať už je to jakkoli, zdá se že návrat Zidana na trenérský post je blíž než kdykoli předtím.

Andrea Suttnerová / fotbalportal.cz

Nejnovější články