Zpět na » » Stanislav Tecl ukončí kariéru v A-týmu a bude se věnovat manažerským funkcím

Stanislav Tecl ukončí kariéru v A-týmu a bude se věnovat manažerským funkcím

Stanislav Tecl ukončí kariéru v A-týmu a bude se věnovat manažerským funkcím © @slavia.cz - Stanislav Tecl

0

Líbilo se

23.05. - SLEDUJEME Jaroslav Tvrdík je zejména na sociální síti X hodně aktivní. Někdy jeho slova zapůsobí trochu negativně, často ovšem nabízí velice zajímavé zákulisní informace. Například jako v případě Stanislava Tecla a informací okolo jeho nové role ve Slavii.

Kanál Fotbalové přestupy přišel před několika dny se sdělením, že třiatřicetiletý útočník Slavie a autor mnoha gólů v sešívaném dresu Stanislav Tecl by měl do budoucna působit na manažerské pozici a mít na starosti nově i péči o hráče na hostování. Fanoušci týmu z Edenu hned začali o celé situaci pod příspěvkem diskutovat a brzy přišla i reakce šéfa Slavie Praha.

Tecl jako manažer B-týmu i dozorčí nad hráči na hostování

Už v momentální době má Stanislav Tecl pracovat na částečný úvazek jako manažer B-týmu a v Nadačním fondu Slavie. Zřejmě od nadcházející sezony by tak měl mít na starosti B-tým, spolupráci s Vlašimí a hráče na hostovaní včetně jejich rozvoje nebo plánovaní kariér. Na první pohled by k této práci mohl být ten pravý, protože určitě může být tím správným vzorem právě pro mladé fotbalisty.

Zřejmě se tak přiblížil konec jeho aktivní kariéry v A-týmu Slavie, kde upřímně v poslední sezóně sbíral spíše jen občasné minutky. Nikdo mu ovšem nemůže upřít jeho bohatou fotbalovou minulost v tomto klubu a přínos pro něj. Určitě si tak zaslouží důstojné rozloučení, ale zároveň i uvedení do nové funkce a tím vlastně začátek další fáze jeho sportovního života.

Rezerva Slavie by měla být priorita

Soustředit by se v příští sezoně měla Slavia určitě především na zmiňovaný B-tým. V případě postupu do 2. ligy, který je stále na dosah ruky, by měla být prohloubena spolupráce s A-týmem, a především snaha o udržení rezervy v druhé nejvyšší profesionální soutěži. Z té béčko sešívaných v minulé sezóně spadlo a nyní se tedy nabízí možnost pro vylepšení jeho reputace.

Lukáš Loužecký / fotbalportal.cz

Nejnovější články