Zpět na » » Plzeň - Jablonec: Analýza a tipy k zápasu

Plzeň - Jablonec: Analýza a tipy k zápasu

Plzeň - Jablonec: Analýza a tipy k zápasu © fcviktoria.cz - Uspěje Plzeň proti hostujícímu Jablonci?

1

Líbilo se

21.10. - Zápas první české ligy s jasným favoritem. Tým, který vévodí tabulce na prvním místě (Plzeň) se utká na domácím hřišti s jedenáctým Jabloncem.

Plzeň - Jablonec a tipy které stojí za to

Tento zápas jsme vybrali schválně. Sice se nejedná o žádné velké derby, ale Plzeň je aktuálně na prvním místě v tabulce, a tím si k sobě přitáhla velkou fanouškovskou základnu, která se jak jinak, snaží na zápase i trocha vydělat. Právě proto máme pro vás několik zajímavých předpovědí a tipů, a to celkem zdarma. Zápas Plzeň - Jablonec kurzy jsou příznivé.

  • Výhra domácích. Kurz 1.48
  • Over 2.5 gólů v zápasu. Kurz 1.71
  • Oba týmy dají v zápasu alespoň jednu branku: ANO. Kurz 1.81.

Výhra Plzeň

Plzeň s Jabloncem zatím doma vždy vyhrála. Kromě posledního zápasu, kde byla remíza 1:1. Jasný tip na favorita s kurzem 1.48 je proto dost pěkný.

Over 2.5

V zájemných zápasech padá vždy docela dost branek. Obyčejně je to vždy více než 2. Proto doporučujeme sázku na to, že v zápase padne víc jak 2.5 gólů. Tento kurz je v nabídce sázkové kanceláře Fortuna ohodnocen na 1.71.

Oba týmy dají gól

I když je Plzeň favoritem, tak si nemyslíme, že se Jablonec jen tak lehko vzdá. Proto si myslíme, že každý tým dá v zápasu alespoň jednu branku. Kurz 1.81.

Zásadní informace o zápasu

Zde je několik základních bodů, které mohou ovlivnit zápas.

- Vzájemné formy týmů jsou celkem jasné. Plzeň je statisticky ve 100% formě, zatímco Jablonec má formu pouze kolem 42%.

- Poslední vzájemné zápasy na trávníku Plzně dopadly tak, že Plzeň ani jednou neprohrála a jenom jednou remizovala. S ohledem na to, že jsou nyní na prvním místě v tabulce se dá očekávat podobný průběh i teď. A sice, že Plzeň neprohraje.

- Zásadní postava zápasu bude pravděpodobně Beauguel, Jean-David - útočník Plzně, který se postaral již o 7 branek pro svůj tým.

- Jablonec nedokázal v posledních čtyřech zápasech ani jednou vyhrát.

Základní otázky a odpovědi

Mám tento zápas vsadit?

Mnoho lidí uvažuje, jestli se do tohoto zápasu pustí sázkou. Výše jsme vám vyjmenovali fakta, která vám mohou pomoci k vašemu rozhodnutí. Samozřejmě je to vše v božích rukou a Plzeň - Jablonec tip vychází čistě z dostupných statistik, ale myslíme, že pokud se na tyto statistiky podíváte, tak vám bude jasné, že se tento zápas opravdu vyplatí vložit na svůj tiket.

Kde se mohu na zápas dívat online?

Na zápas se budete moct dívat živě na O2 TV a Fortuna TV.

Kde je nejlepší vsadit?

Nejlepší kurzy nabízí jednoznačně portál iFortuna.cz. Samozřejmě jsou zde i jiné sázkové kanceláře, které mají podobné kurzy, ale jsou o malinko nižší.

Je nějaký jiný zápas, na který se vyplatí vsadit?

Určitě. Zkuste se podívat například na naši analýzu zápasu z anglické Premier League - Arsenal - Aston Villa.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Nejnovější články