Tipy

Slavia – Jablonec tipy: Bude debakl?

Zápas mezi Slávií a Jabloncem bude určitě jeden z nejsledovanějších zápasů tohoto kola ligy.

Slavia – Jablonec tipy

Nejočekávanější zápas tohoto kola s sebou přináší i velmi zajímavé tipy. Vyberete si některý z nich?

slavia-jablonec-tipy

Jablonec tuto sezonu nepředvádí výkon hoden jeho pověsti. Trenér neustále mění sestavu a na jedné straně jsou někteří hráči už unavení a někteří zase noví. Tím pádem hráči nejsou automaticky sehraní a dopadá to špatně. Pokud trenér opět namíchá podobnou nesehranou sestavu jako v posledních zápasech, tak mohou čekat, že na domácí půdě Slavie Praha dostanou pořádný debakl. Dá se čekat, že Slavie Praha si nenechá na domácí půdě do ničeho kecat a svým fanouškům nabídne zápas, ve kterém vsítí více gólů. Slavie vyhrála poslední čtyři zápasy a neprohrála v posledních pěti zápasech. Jablonec sice neprohrál čtyři z posledních zápasů, ale z toho měli pouze jednu výhru a ostatní byly vydřené remízy. Je potřeba zmínit, že Slavie potřebuje vyhrát, aby neohrozila své první místo v tabulce. Pokud by totiž s Jabloncem prohrála, nebo remízovala a Plzeň by svůj zápas vyhrála, tak by už rozhodně nebyli na prvním místě. A to Slávisté určitě nechtějí dopustit. Proto se předpokládá, že se Slavie na tento zápas připravila a půjde jednoznačně po třech bodech. Dle předpokladů bude Jablonec jen velmi těžko odolávat drsnému útoku Slavie.

Slavie – Jablonec tipy jsou postavené na celé této analýze a myslíme si, že pokud je zkusíte, tak nebudete litovat. Každopádně se podívejme, jak vypadá zápas z pohledu šancí a statistik.

Pohled na zápas z pohledu šancí

Jasným favoritem tohoto zápasu je jednoznačně Slavie, která tuto sezonu předvádí hezké výkony. Zatím nemohou konkurovat svým výkonům z poslední sezony, ale snaží se a myslíme si, že si zápas s Jabloncem nenechá utéct mezi prsty. Slavie má rozhodně větší motivaci než tým z Jablonce, a navíc se hraje na domácí půdě Slavie a kdyby Slavie nevyhrála, tak by snad fanoušci zbourali stadion. Slavia Praha odešla z posledních čtyř zápasů s čistým kontem. Dle našeho názoru toto budou chtít na domácím trávníku zopakovat a nedovolí Jablonci vsítit ani jeden gól. Co se týče výsledku zápasu, tak je to jasné. Slavie by měla vyhrát. Dle všech statistik a předpokladů by měla Slavie vyhrát vysoko a měla by vsítit více než tři góly. Jablonec tuto sezonu, jak jsme už zmínili, nepředvádí očekávané výkony. Zejména se jedná o sestavu hráčů, kteří nejsou dostatečně sehraní a doplácí na to celý klub. Samozřejmě, že se Jablonec na Slavii snažil připravit jak nejlépe to jde, ale nevíme, jestli to bude stačit. Přece jen Slavie neprohrála na domácí půdě ani jeden z posledních 14 zápasů v řadě. Bylo by velkým překvapením, kdyby tuto sérii ukončil právě Jablonec ve své aktuální formě.

Slavie – Jablonec tipy, které jsme uvedli, by měly zápasy na vašem tiketu pouze pojistit, protože jsou celkem předvídatelné. Nejedná se o žádné odvážné tipy, ale o tipy, které jsou vysoce pravděpodobné.

Poslední vzájemné zápasy

Vzájemné zápasy, které se odehrály tento rok je zajímavé si prohlédnout, ale netřeba se od nich odrážet. Přece jen se forma týmů změnila a pravděpodobně se preference potvrdí.

23.05.2021 | Jablonec – Slavia 1:1

31.01.2021 | Slavia – Jablonec 3:0

Slavia – Jablonec tipy na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV a Fortuna TV.
  • Živý přenos začne již 21.11.2021 v 18:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Zápas se odehraje na hřišti Slavie Praha a to na Sinobo Stadium.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Zajímavé bude sledovat celý tým Slavie Praha. Věříme, že Jan Kuchta nebo Ivan Schranz ze Slavie budou velmi výrazní. Tomáš Malinský z Jablonce se bude snažit vytvořit určité gólové šance a určitě to bude výrazný hráč tohoto týmu.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Na tento zápas si vsaďte ve své oblíbené sázkové kanceláři.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Jedná se o zápas první české ligy, který má jasného favorita. Pokud chcete svůj tiket doplnit, tohle je zápas pro vás.

Je nějaký jiný zápas, na který bych mohl vsadit?

Ano. Z první české ligy byste mohli vsadit třeba na zápas Karviná – Liberec.

Dne 17. listopadu 2021
Napsal : Mark Z