Zpět na » Premier League » Kolik budou stát vstupenky na derniéru Jürgena Kloppa?

Kolik budou stát vstupenky na derniéru Jürgena Kloppa?

Kolik budou stát vstupenky na derniéru Jürgena Kloppa? © iconsport.photo - Kloppa brzy čeká poslední představení

0

Líbilo se

15.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Jürgen Klopp a jeho The Last Dance na lavičce Liverpoolu bude hodně emotivním zápasem. Utkání se odehraje 19.5. proti Wolves. Bude Liverpool zároveň slavit titul? To nikdo neví. Víme ale to, že se celý stadion bude loučit s trenérem, který se zapsal do historie klubu.

V čekání na závěrečný zápas Kloppa v čele Liverpoolu, fanoušci jsou ochotni zaplatit obrovské částky za lístky. Od jeho šokujícího oznámení v lednu se cena vstupenek vyšplhala na neuvěřitelné částky, které některým fanouškům připadají jako sci-fi. Zápas proti Wolverhampton Wanderers, který se odehraje 19. května na Anfieldu, slibuje emocionální loučení s ikonickým trenérem.

S vystoupením Jurgena Kloppa na posledním zápase na Anfieldu se fanoušci Liverpoolu setkají s neuvěřitelným dilematem. Lístky na tuto událost se staly tak vzácným zbožím, že jejich ceny se staly skoro nedosažitelnými. I přesto, že byly vstupenky oficiálně vyprodány měsíce dopředu, dostupné jsou pouze na sekundárních trzích za ohromné částky, které překračují i představivost největších fanoušků.

Klopp a jeho poslední zápas

Těsný boj o titul v Premier League mezi Liverpoolem, Arsenalem a Manchesterem Cit dělá z tohoto zápasu ještě větší událost. S předpokladem, že Kloppův tým bude ve hře o titul a zápas s Wolverhamptonem bude jeho posledním v Premier League, cena vstupenek dosahuje astronomických výšin. Nejlevnější lístek se údajně pohybuje okolo £1,450, zatímco nejdražší se vyšplhaly až na neuvěřitelných £30,000 za místo přímo vedle domácí lavičky.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články