Zpět na » Premier League » Chelsea poslala skauty na zápas Neapole s Barcelonou. Koho sledovala?

Chelsea poslala skauty na zápas Neapole s Barcelonou. Koho sledovala?

Chelsea poslala skauty na zápas Neapole s Barcelonou. Koho sledovala? © iconsport.photo - Victor Osimhen

2

Líbilo se

22.02. - Včerejší zápas Neapole s Barcelonou asi nijak zajímavý nebyl. V Lize mistrů jsme viděli určitě kvalitnější duely, než byl právě tento na půdě stadionu Diega Armanda Maradony. I tak na něj ale Chelsea poslala své skauty, aby se podívali na Victora Osimhena z Neapole a Julese Koundého z Barcelony. Právě ti by měli být na vrcholu vysněných přestup pro léto.

Duel Neapole na domácím hřišti s Barcelonou skončil remízou 1:1. Pro trenéra slovenské reprezentace Calzonu, který Neapol převzal v ten den, to byl samozřejmě super výsledek, ale celkově kvalitativně zápas za moc nestál, respektive jsme rozhodně viděli v tomto ročníku Ligy mistrů i hezčí duely. Kdo ví, co si tedy z onoho duelu do Londýna odvezli zpět skauti Chelsea, které klub na zápas vyslal, aby sledovali dvě hvězdy, jednu na každé straně. Právě tito dva hráči mají být prioritou pro letní přestupové období.

Asi vás nepřekvapí, že jedním z oněch hráčů je Victor Osimhen. Nigerijská superstar neměla před zápasem s Barcelonou jistý start. Údajně si z AFCONU přivezl drobné zdravotní potíže, které mu ale nakonec dovolily pod Calzonou poprvé nastoupit. Ačkoliv tato sezóna není ani z poloviny tak dobrá, jako ta minulá, i tak je ale považován za jednoho z nejlepších útočníků planety a s Chelsea je spojován už nějakou dobu. Sám nedávno oznámil, že o jeho budoucnosti už má jasno. Takovýhle zájem Chelsea může o ledasčem napovědět.

Druhým skautovaným hráčem má být Jules Koundé z Barcelony. Francouzský reprezentační obránce má být údajně jedním z borců, které je Barcelona ocohtoná v létě obětovat proto, aby získala finanční prostředky navíc. Koundé se po přestupu ze Sevilly nedostal na level, jaký se od něj čekal, a i to je jedním z důvodů. Osobně si nemyslím, že by do týmu Chelsea zrovna on se svými fyzickými parametry zapadl. Na post pravého wing-backa to zase není. Tyto dva hráči ale napovídají o tom, že by se Chelsea možná chtěla zaměřit na hráče, jenž jsou sice stále mladí, ale jde o hotové hvězdy.

Jules Koundé

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články