Zpět na » Premier League » Klopp prozradil Salahův zdravotní stav, věří v brzký návrat

Klopp prozradil Salahův zdravotní stav, věří v brzký návrat

Klopp prozradil Salahův zdravotní stav, věří v brzký návrat © iconsport.photo - Jürgen Klopp s Mohamedem Salahem

0

Líbilo se

10.02. - Africký pohár národů se letos pro Mohameda Salaha odehrál podle snad těch nejhorších představ. Egyptský křídelník se zranil ve druhém utkání turnaje a konec svého mužstva v osmifinále už sledoval z Liverpoolu, kde začal s rehabilitací. Teď už se samozřejmě znovu přeladil na klubovou scénu a vyhlíží svůj comeback na anglická hřiště, stejně jako jeho trenér Jürgen Klopp.

Poranění hamstringu si Salah přivodil v prvním poločase utkání s Ghanou a po lékařském vyšetření jej velmi rychle přešla naděje na návrat v pozdější fázi turnaje. Také proto se mohl ještě před vypadnutím Egypta vrátit na Britské ostrovy.

„Mo jde spravným směrem,” řekl trenér Liverpoolu Jürgen Klopp. „Doufáme, i když to nevíme jistě, že bude součástí tréninku příští týden. Ale uvidíme. Prochází různou zátěží a vypadá to pozitivně. Je to buď příští týden, nebo týden poté. Kdybyste se zeptali jeho, řekl by vám příští týden.”

Salah však není jediným fotbalistou Reds, jehož absenci musí Klopp řešit. Řeší se rovněž postup léčby Dominika Szoboszlaie, kterého stejně tak trápí zadní stehenní sval. Jeho cílem je stihnout finále EFL Cupu 25. února, ani to ale nebude vůbec jednoduché.

Z neúspěšného výjezdu na půdu Arsenalu se vrátil se zraněním středopolař Thiago, který si obnovil svalový problém a jeho situace zůstává i skrze končící smlouvu nejistá. Jeho post nicméně bude moci zalepit Wataru Nedo. Střední záložník se vrací z Asijského poháru.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz

Nejnovější články