Zpět na » Premier League » Zlatan Ibrahimovič v rozhovoru s Piersem Morganem pálil do Manchesteru United i Erika ten Haga

Zlatan Ibrahimovič v rozhovoru s Piersem Morganem pálil do Manchesteru United i Erika ten Haga

Zlatan Ibrahimovič v rozhovoru s Piersem Morganem pálil do Manchesteru United i Erika ten Haga © iconsport.photo - Zlatan Ibrahimovič

1

Líbilo se

03.10. - NEPŘEHLÉDNĚTE Piers Morgan patří v Anglii mezi vůbec nejuznávanější moderátory. Přátelí se se skutečnými hvězdami, kdy je hlavním představitelem především Cristiano Ronaldo, který si sám vyžádal rozhovor, ve kterém dal prakticky sbohem Manchesteru United. O aktuální situaci v klubu se rozmluvilo další obrovské jméno, kterým je bývalý hráče Rudých ďáblů, Zlatan Ibrahimovič.

Když Zlatan Ibrahimovič přicházel do Manchesteru United, měl za sebou 4 brutální sezóny v PSG, když během té poslední v lize vstřelil 38 gólů a přidal i 13 asistencí. Málokdo ale čekal, že švédský kanonýr se takhle prosadí i v Manchesteru United. Premier League si šel bývalý forvard Ajaxu, Barcelony, Juventusu i obou milánských klubů, vyzkoušet až v 35 letech. On ale stejně doručil 17 ligových gólů a fanoušci ho milovali. Až během druhé sezóny ho skolilo zranění a odešel do Los Angeles Galaxy, kde taktéž exceloval.

Nejenomže je Zlatan Ibrahimovič jedním z největších kanonýrů historie fotbalu. On je i jednou z vůbec největších postav historie. Jeho charisma, image a výroky jsou legendární a nikdy se na ně nezapomene. Většina toho co řekl, byla nějakým způsobem kontroverzní, nebo arogantní, ale když se nad tím zamyslíte, Zlatan prostě jen zná svou cenu. Ukázal to i v rozhovoru s Piersem Morganem. Ten má za sebou i několik rozhovorů s Cristianem Ronaldem, přičemž ten poslední mu v Manchesteru United zlomil vaz. Co Zlatan říká na aktuální situaci na Old Trafford?

Jaká je zkušenost Erika ten Haga? Mladí hráči a najednou jde do United. Manchester United to je jiná mentalita, jsou to jiní hráči. Vy příjdete do United a děláte zase to stejné. Manchester United musí vyhrávat trofeje všude, kde hrají. Teď nad nimi dominují jeho sousedi. Je to hrozná situace. Vypadá to, jako že se snažíte držet se plánu, dělat nějaký projekt, a pak se to všechno zblázní kvůli výsledkům," řekl o Manchesteru United Zlatan Ibrahimovič.

Zlatan Ibrahimovič a Piers Morgan

David Suchý / thesun.co.uk

Nejnovější články