Zpět na » Premier League » Nová posila Nottinghamu Gonzalo Montiel je obviněn ze 4 roky starého znásilnění

Nová posila Nottinghamu Gonzalo Montiel je obviněn ze 4 roky starého znásilnění

Nová posila Nottinghamu Gonzalo Montiel je obviněn ze 4 roky starého znásilnění © iconsport.photo - Gonzalo Montiel

0

Líbilo se

25.08. - Navždy se do dějin světového fotbalu zapsal jako ten, kdo rozhodl proměněnou penaltou finále mistrovství světa. O pár měsíců později udržel nervy i ve finále Evropské ligy. Nyní si má vyzkoušet Premier League v dresu Nottinghamu, do kterého přišel na hostování. Jenomže se nad ním stahují mračna v podobě obvinění ze znásilnění, která se nyní budou vyšetřovat.

Gonzalo Montiel je odchovancem River Plate. Poprvé se v dresu tohoto slavného argentinského klubu představil ve svých 19 letech. Nakonec se vypracoval v oporu na pravém kraji hřiště a argentinského reprezentanta. Po 140 zápasech šel zkusit evropské dobrodružství. V Seville měl být tím, kdo nahradí legendárního Navase, ale ten evidentně nehodlá zpomalit a Montiel se v Andalusii neprosadil, ačkoliv proměněnou penaltou v rozstřelu klubu přihrál triumf v Evropské lize, stejně jako Argentině titul mistra světa jen pár měsíců před tím.

Chce hrát pravidelně a chce mít větší minutáž. To si slibuje od Nottinghamu, jenž ho přivedl na hostování. Konkurenci nebude mít malou. Serge Aurier zatím nehrál vůbec zle, je tu i mladý Neco Williams. Jenomže radost z přestupu do Premier League nyní přebilo velmi vážné obvinění ze znásilnění, které pochází od argentinské ženy a má se jednat o více než 4 roky starou událost.

Ona žena tvrdí, že jí Gonzalo Montiel pozval na party na oslavu Nového roku. 1. ledna 2019 jí měli znásilnit 3 muži, příčemž jediný, koho z nich znala byl právě Montiel, který jí na oslavu pozval. Moc dobře víme, jak to s podobnými obviněními bývá. Většinou hráči prakticky usvědčeni z podobných zločinů, ať už Greenwood nebo Mendy, pokud mluvíme o nedávné minulosti, končí očištěni od obvinění. Pravdu se většinou nedovíme nikdy. Uvidíme, jak to bude s argentinským mistrem světa, který svou vinu samozřejmě popřel.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články