Zpět na » Premier League » West Ham se dohodl s Manchesterem United na přestupu Harryho Maguira

West Ham se dohodl s Manchesterem United na přestupu Harryho Maguira

West Ham se dohodl s Manchesterem United na přestupu Harryho Maguira © iconsport - Harry Maguire přestoupí z Manchesteru United do West Hamu

0

Líbilo se

09.08. - Minulý měsíc Manchester United odmítl nabídku 23 milionů eur od West Hamu za Harryho Maguira, nyní jsou však Kladiváři o hodně optimističtější. Dohodli se totiž s United na částce 35 milionů eur. Dohodnout se na osobních podmínkách s anglickým reprezentantem by neměl být problém, ale mezi kluby se stále musí doladit detaily.

Maguire ve středu ráno stále trénoval s Manchesterem United před zahájením jejich prvního zápasu Premier League proti Wolves. Pokud se Manchesteru United podaří prodat Maguira a Erica Baillyho, který jedná s Al Nassrem, porozhlédnou se po jiných obráncích, kteří by posílili kádr. Ve hře je Jean-Clair Todibo z Nice, s kterým již proběhla jedna schůzka a také Benjamin Pavard z Bayernu Mnichov. Ten podle zdrojů v Německu chce již dlouho z klubu odejít a údajně má o United zájem. Zbývá mu ještě jeden rok smlouvy a Bayern by si za něj řekl o 35 až 40 milionů eur.

Man Utd make the first move to sign Jean-Clair Todibo

Benjamin Pavard - Player profile 23/24 | Transfermarkt

Trenér Manchesteru United Erik ten Hag řekl pro Sky Sports News, že chce rozšířit hloubku kádru a zvýšit konkurenci v týmu, aby byl schopen soutěžit na všech frontách. Klub již podepsal útočníka Rasmuse Hojlunda z Atalanty za 75 milionů eur, Masona Mounta z Chelsea za 64 milionů eur, Andrého Onanu z Interu za 52 milionů eur a Jonnyho Evanse z Leceisteru, který přišel zadarmo.

Nikolas Kočica / skysports.com

Nejnovější články