Zpět na » Premier League » Declan Rice se v emotivním dopisu rozloučil s West Hamem

Declan Rice se v emotivním dopisu rozloučil s West Hamem

Declan Rice se v emotivním dopisu rozloučil s West Hamem © iconsport.photo - Declan Rice se rozloučil s fanoušky

1

Líbilo se

15.07. - Podle Fabrizia Romana je dnes ten den, kdy Arsenal konečně představí Declana Rice jako svou nejdražší klubovou posilu v historii a hráče, jenž by měl celý tým pozvednout na úplně jiný level. Místo mu udělal Granit Xhaka, který se stal spoluhráčem Schicka a Hložka v Leverkusenu. Všemu nasvědčuje i to, že Rice se na svých socálních sítích dojemně rozloučil s West Hamem.

Declan Rice byl během posledních let jedním z nejlepších hráčů celé Premier League. Jeho cesta ale nebyla bez zakopnutí. Odmítli ho v Chelsea, a tak musel přijmout místo ve West Hamu. Tam prošel mládežnickými výběry, až se dostal do prvního týmu, kde mu dal první šance Slaven Bilič. Pod Moyesem se z nadějného stopera předělal na fantastického záložníka, jenž se nyní stane nejdražším Angličanem historie. Přestoupí totiž do Arsenalu, jenž by ho měl jako svou novou posilu představit co nevidět. Na svých sociálních sítích Rice nechal i vzkaz pro fanušky jeho milovného West Hamu.

Nemůžu uvěřit tomu, že těhle neuvěřitelných 10 let právě skončilo. West Ham byl opravdu důležitou součástí mého života. Ať už to bylo na hřišti, nebo mimo něj. Loučení není nikdy lehké. Měl jsem nějaké úžasné momenty, ale žádný nebyl lepší než ta noc v Praze (Vítězství v Konferenční lize). Hodně jsem vyrostl jako osobnost, hráč a kapitán. Od první chvíle, kdy jsem byl kapitán pod dohledem Nobese (Mark Noble), necítil jsem nic jiného než hrdost a vášeň. Výhra evropské trofeje jako kapitán, to byla třešnička na dortu," stálo v otevřeném dopisu Declana Rice.

To spojení s fanoušky znamenalo strašně moc pro mě, ale i mojí rodinu. Starali jste se o nás jako o vlastní už ode dne, kdy jsem do klubu přišel. Děkuji vám. Všichni ví, jak je West Ham speciální, pokud se jedná o manažery, trenéry, další lidi z realizačního týmu a samozřejmě mé spoluhráče. Děkuji vám za ty úžasné vzpomínky a nejhezčí dny mého života. Miluji vás všechny. S láskou, Dec," emotivně dokončil dopis Declan Rice.

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články