Zpět na » Premier League » Chelsea odmítla nabídku 30 milionů liber z Brightonu za Leviho Colwilla. Se City naopak jedná o prodeji Matea Kovačiče

Chelsea odmítla nabídku 30 milionů liber z Brightonu za Leviho Colwilla. Se City naopak jedná o prodeji Matea Kovačiče

Chelsea odmítla nabídku 30 milionů liber z Brightonu za Leviho Colwilla. Se City naopak jedná o prodeji Matea Kovačiče © iconsport.photo - Levi Colwill

1

Líbilo se

01.06. - Chelsea odmítla oficiální nabídku Brightonu ve výši 30 milionů liber na trvalý podpis obránce Leviho Colwilla, se kterým nový kouč Mauricio Pochettino počítá do svých plánů. Naopak klub nadále jedná s Manchesterem City o možném prodeji záložníka Matea Kovačiče, ačkoli Citizens dosud nepřišli s formální nabídkou.

Colwill působil poslední sezónu v Brightonu na hostování a klub zaujal natolik, že neváhal nabídnout Chelsea vysokých 30 milionů liber za jeho trvalé služby. Ta však nabídku poměrně rychle zamítla.

Pokud by přitom Chelsea na nabídku kývla, vyrovnal by tím Brighton svůj dosud rekordní podpis Joaa Pedra, kterého koupil za stejnou částku z Watfordu.

Colwill je mezi trenéry a skauty považován za možná nejlepšího mladého anglického levonohého středního obránce a údajně s ním počítá ve svých plánech i nový kouč Chelsea Mauricio Pochettino.

Naopak ze Stamford Bridge by se brzy mohl stěhovat záložník Mateo Kovačič, o jehož možném podpisu jedná konkurenční Manchester City. Ten nicméně zatím za Chelsea s oficiální nabídkou nepřišel.

Chorvatskému reprezentačnímu záložníkovi má už na konci příští sezóny vypršet smlouva v Chelsea a mezi City a zástupci hráče už měly proběhnout první jednání.

Devětadvacetiletý středopolař nastoupil v letošní sezóně od začátku k 27 z 50 zápasů, o osm utkání ale přišel vinou zranění či nemoci.

Pep Guardiola hodlá během léta posílit záložní řadu, a to nejen kvůli ztrátě Ilkaye Gündogana, který kvůli zájmu ze strany Barcelony neprodloužil na Etihad Stadium smlouvu, ale i kvůli slabým výkonům Kalvina Phillipse.

Anglický reprezentant, který do klubu přišel teprve před rokem za vysokých 45 milionů liber z Leedsu United, nastoupil od začátku k pouhým dvěma utkáním letošní sezóny Premier League.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články