Zpět na » Premier League » Mason Mount už se údajně dohodl s Manchesterem United

Premier League - Mason Mount už se údajně dohodl s Manchesterem United

Mason Mount už se údajně dohodl s Manchesterem United © iconsport.photo - Mason Mount se měl dohodnout s Manchesterem United

4

Líbilo se

01.06. - Mason Mount je na odchodu z Chelsea. Vedení už s ním nepočítá a mladý záložník si bude hledat nový klub. Mlu vilo se především o Liverpoolu, ale nyní to vypadá, že spíše zamíří na nedaleký Old Trafford. Mount už měl údajně odsouhlasit podmínky smlouvy s Manchesterem United. Vedle něj bude vedení Rudých ďáblů usilovat a Harryho Kanea.

Mason Mount prošel všemi mládežnickými kategoriemi Chelsea. Jako jeden z největších talentů celé akadmie se poprvé v dospělém fotbale ukázal na hostování v nizozemském Vittesse, které bylo s Chelsea dlouhou dobu spojeno. Podařilo se mu i hostování v Derby County, kde ho vedl Frank Lampard. Ten se následně stal trenérem Chelsea a Mount se stal členem základní sestavy a jednou z nových hvězd. Po 3 solidních sezónách a hlavně skvělé minulé přišel opravdu špatný rok. 3 góly a 2 asistence, náhradník a často zraněný.

V budoucí Chelsea už pro 24letého Mounta nebude místo. Přijde Nkunku, vedení se navíc poohlíží po dalších možnostech do zálohy a Mount sám ví, že tudy cesta zřejmě nepovede. Proto spolu se svým agentem aktivně hledá nový klub a zájemci tu opravdu jsou a jsou ze zvučných adres. Celou dobu se mluvilo zejména o Liverpoolu. Ten však dá přednost Alexisu Mac Allisterovi z Brightonu, jehož přestup už je údajně skoro hotová věc. Mounta si tedy asi nechají The Reds utéct a nejspíše to bude k hlavnímu rivalovi.

S Mountem totiž údajně jednal Manchester United a se svou vysněnou posilou se dohodl. Otázkou však ještě bude, jaká bude dohoda s Chelsea, která za Mounta chtěla absolutně nepřijatelnou částku vzhledem k tomu, jakou měl sezónu a k tomu, že mu příští léto končí smlouva. I to už ale má být dořešeno. Erik ten Hag chce Mounta jako jednu z priorit pro léto. Tou další je nový útočník a vysněnou možností je 30gólový zabiják Harry Kane z Tottenhamu. To bude ovšem vyžadovat opravdu nechutný balík peněz.

David Suchý / telegraph.co.uk

Nejnovější články