Zpět na » Premier League » Manchester United má zájem o Neymara. Klubové legendy jsou vůči němu skeptické

Premier League - Manchester United má zájem o Neymara. Klubové legendy jsou vůči němu skeptické

Manchester United má zájem o Neymara. Klubové legendy jsou vůči němu skeptické © iconsport.photo - O Neymara se údajně snaží Manchester United

4

Líbilo se

23.05. - Budoucnost Neymara v PSG? Nejistá. Brazilská superstar a nejdražší fotbalista historie je opět zraněný a už tradičně fanoušky PSG vytáčí svými výlety po oslavách, akcích a karnevalech. Naposledy slavil ligový titul v Barceloně. Jeho dny v Parku princů jsou zřejmě sečteny. Rýsuje se jeho odchod do Premier League? Spekuluje se o zájmu z Old Trafford.

Talentovanější fotbalista než Neymar tu dost možná nikdy nebyl. Brazílie do něj byla zblázněná už když byl teenager. Santos z něj udělal globální superstar. V létě 2013 přiletěl do Barcelony jako budoucí král světového fotbalu. První sezóna byla těžká, ale dostal se do toho a další 2 sezóny byly brutální. V té poslední už neskrýval nespokojenost a touhu po tom, být někde tím hlavním lídrem. Tu šanci mu dalo PSG, které z něj za 222 milionů eur udělalo nejdražšího hráče planety. Svůj potenciál nenaplnil hlavně díky zraněním.

I tuto sezónu, ačkoliv začala opravdu famózně, zdravotní problémy poznamenaly. Neymar je do konce sezóny mimo už od února. Fanoušky PSG začal dráždit výlety do Brazílie, na večírky a naposledy je dodělal oslavou titulu v Barceloně, mezitím co jeho spoluhráči o ten svůj stále bojují. Ještě před tím se fanoušci sešli před jeho domem a vyzývali ho, aby klub opustil. Právě on a Messi dostávají zabrat nejvíce. Neymar už zřejmě žádnou budoucnost v PSG nemá a pro klub je to dobře. Pokud se chce posunout, musí na vše jít jinak.

Neymar

Jenže co s Neymarem? S jeho platem je nemožné, aby ho snad někdo podepsal. Nebo snad je? Zájem má mít Manchester United. S PSG už má být v kontaktu ohledně případné dohody. Důležitou pákou by prý mohl být Neymarův kamarád z reprezentace Casemiro. Problém ale může být v tom, že Manchester United by Neymara rád přivedl na hostování, zatímco PSG se chce 31letého Brazilce zbavit natrvalo. Tyto spekulace ale nejsou u všech fanoušků vítány a vyjadřují se k nim i bývalí hráči Red Devills, jako třeba Francouz Louis Saha.

Neymar je superstar a to díky svému talentu. Zároveň ale může být hodně těžké ho trénovat. Takový status měl v Barceloně. Možná se to lety změnilo. I tak ale se vším respektem pochybuji, že by se dokázal adaptovat. Ale musel by. V posledních 4 měsících sezóny ho zase trápí zranění. A to je klíčová část sezóny. Může to být jeho životním stylem, nebo prostě přirozené. V Manchesteru by se ale od něj kvůli penězům čekalo opravdu hodně. Byl by pro klub dobrým jménem, ale museli bychom mít jistotu, že ho budeme mít v posledních 3 měsících v sezóně. Tam se vyhrávají trofeje," řekl bývalý útočník Manchesteru United Louis Saha.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smajlík 3 To by mohlo klapnout

James1991

Výborně , pogbad čučkařúm nestačil Smajlík 3 Smajlík 13 Smajlík 3 Smajlík 13

TuffGong

Jak fan city bych to uvítal... nemyslím to tak že chci aby tam furt seděl na marodce a s radostí přijímal pěkný penízky... rád bych neye viděl v pl jak se stim vyporada jestli konečně přestane dělat zbytečný kličky...ale jak říkám, v city bych to neriskoval

Cityzens
DeviI - 23.05. Odpovědět

Píčuse neberem......

DeviI

To si snad dělají srandu ??!??? Největší padač, jakého svět zná a do United ??? To snad nééé!!! Vedení už dočista ztratilo rozum !! Smajlík 14 Smajlík 14 Smajlík 14

pavelprvni
Nejnovější články