Zpět na » Premier League » Chelsea plánuje v létě prodat až 8 hráčů. O Masona Mounta se už zajímá Arsenal

Chelsea plánuje v létě prodat až 8 hráčů. O Masona Mounta se už zajímá Arsenal

Chelsea plánuje v létě prodat až 8 hráčů. O Masona Mounta se už zajímá Arsenal © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Kdo v létě odejde?

2

Líbilo se

Dnes 11:51 - Vypadá to, že špatná sezóna Chelsea způsobí zemětřesení na Stamford Bridge i v létě. Během turbulentního ledna došlo k mnoha příchodům. Následně přišel už třetí manažer v tomto ročníku. Frank Lampard má být navíc jen dočasným řešením. Podle posledních zpráv má v létě opustit kádr hned 8 hráčů. Roli hraje dodržování finančních pravidel fair play.

U některých hráčů to rozhodně nepřekvapí. Například je prakticky jisté, že se na Stamford Bridge nevrátí Romelu Lukaku, který je momentálně na hostování v Interu Milán. Avšak na návrat nemá ani pomyšlení. Chelsea se ho bude snažit prodat.

Podobně je na tom i další hvězdný útočník. Pierre-Emerick Aubameyang. Třiatřicetiletý Gaboňan přišel v létě z Barcelony. Od startu nového roku jen paběrkuje. Od 1. ledna nashromáždil jen 145 minut. Skóroval naposledy v polovině října.

Dále se má jednat o Christiana Pulisice, Hakima Ziyecha, Kalidou Koulibalyho, Rubena Loftus-Cheeka, Conora Gallaghera a také o Masona Mounta.

Na posledně jmenovaného už se má doptávat Arsenal, který zjišťuje situaci ohledně anglického záložníka.

Samozřejmě celé toto zemětřesení v kádru Chelsea má souvislost s dodržováním finančních pravidel fair play. I vzhledem k velkému počtu drahých příchodů v lednu.

Velmi záleží na tom, kdo Chelsea od léta povede. Po zářijovém konci Thomase Tuchela se ujal kormidla Graham Potter. To ale nepomohlo. Nyní je hlavním manažerem Frank Lampard, ovšem bída Blues pokračuje. Má být jen řešením do konce sezóny.

Kdo bude skládat kádr na příští ročník? Bude potřeba odčinit tragickou sezónu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, eveningstandard.co.uk, fotbalportal.cz

Nejnovější články