Zpět na » Premier League » Kometa Liverpoolu Stefan Bajčetič přijde kvůli zranění o zbytek sezóny

Premier League - Kometa Liverpoolu Stefan Bajčetič přijde kvůli zranění o zbytek sezóny

Kometa Liverpoolu Stefan Bajčetič přijde kvůli zranění o zbytek sezóny © iconsport.photo - Stefan Bajčetič si přivodil nepříjemné zranění

0

Líbilo se

16.03. - Záloha je letošním hlavním problémem Liverpoolu. Tradiční opory nemají formu a jinak hvězdně obsazený útok nemá potřebnou podporu. Světýlkem ve tmě byl alespoň Stefan Bajčetič. Mladičký španělský záložník byl v posledních měsících jedním z vůbec nejlepších hráčů The Reds a jistě ho čeká veliká budoucnost. Už nyní má ale na cestě těžkou překážku. Kvůli zranění přijde o zbytek sezóny.

Stefan Bajčetič je potomkem dřívějšího záložníka Celty Vigo Srdjana Bajčetiče. Právě ve španělském Vigu se Stefan narodil a také podnikal první fotbalvé kroky. V roce 2021 přišel Liverpool a mladého záložníka přivedl do své akademie. Už v letní připravě jsme Bajčetiče mohli vidět nastoupit v pár zápasech a nevedl si vůbec zle. Jürgen Klopp mu tedy dal šanci v prvním týmu, proti Aston Ville dal svůj první gól a od té doby jen stoupal, až se stal v 18 letech členem základní sestavy. Před zápasem v Madridu ale přišla zpráva, že Bajčetič kvůli zranění nebude moct nastoupit.

Před odvetou s Realem Madrid přišel trenér Liverpoolu Jürgen Klopp s tím, že Stefan Bajčetič k dispozici nebude, a že to s ním moc dobře nevypadá. Konečná diagnóza a doba absence je ale snad ještě horší, než se očekávalo. 18letý Španěl si poranil adduktor a čeká ho pauza do konce sezóny. Zatím životní a průlomová sezóna, díky které si získal srdce fanoušků Liverpoolu a respekt fotbalového světa, tak pro něj dvakrát dobře nekončí.

Bohužel jsem si přivodil zranění, které mě ze hry vyřadí do konce sezóny. Je to velmi smutné a těžko říct sbohem této sezóně, ale chápu, že je to součást fotbalu a jen mě to udělá silnějším fyzicky i psychicky. Chtěl bych také poděkovat všem fanouškům za podporu během celé sezóny a přísahám, že udělám vše pro to, abych se vrátil silnější, než kdy dříve," uvedl Stefan Bajčetič na svém Instagramu.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články