Zpět na » Premier League » Převzetí Manchesteru United: Šejk Jassim a INEOS se tento týden setkají s vedením Red Devils

Premier League - Převzetí Manchesteru United: Šejk Jassim a INEOS se tento týden setkají s vedením Red Devils

Převzetí Manchesteru United: Šejk Jassim a INEOS se tento týden setkají s vedením Red Devils © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Převzetí United

0

Líbilo se

15.03. - SLEDUJEME Zástupci šejka Jassima si ve čtvrtek prohlédnou stadion Manchesteru United a také klubové tréninkové centrum. Katarská orientační nabídka na koupi United oceňuje klub na přibližně 4,5 miliardy liber, což je méně než požadovaná cena Glazerů ve výši 6 miliard liber. Sir Jim Ratcliffe navštíví Old Trafford v pátek.

Zástupci šejka Jassima Bin Hamada Al Thaniho se ve čtvrtek dostaví do Manchesteru a následující den se i se Sirem Jimem Ratcliffem zúčastní prezentace vedoucích pracovníků na Old Trafford.

Majitelé klubu, rodina Glazerů, loni v listopadu oznámili, že provádějí strategickou revizi, přičemž jednou ze zvažovaných možností je prodej United.

Katarský bankéř šejk Jassim a zakladatel společnosti INEOS Ratcliffe předložili nabídky na koupi klubu americké obchodní bance Raine, která byla přizvána, aby pomohla s posouzením nabídek.

Sedmdesátiletý Ratcliffe má ve čtvrtek přiletět z Nice a pokud nenastanou komplikace s cestováním, zúčastní se prezentace vedení United spolu se sportovními zástupci INEOS.

Do druhé fáze procesu údajně postoupila také společnost Elliott Investment Management, která však údajně nabízí spíše financování než převzetí.

Zástupci společnosti Elliott minulý čtvrtek navštívili Old Trafford při domácím vítězství 4:1 v Evropské lize proti Realu Betis.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články