Zpět na » Premier League » Další problém pro Chelsea: Thiago Silva bude kvůli kolenu mimo 6 týdnů

Premier League - Další problém pro Chelsea: Thiago Silva bude kvůli kolenu mimo 6 týdnů

Další problém pro Chelsea: Thiago Silva bude kvůli kolenu mimo 6 týdnů © premierleague.com, fotbalportal.cz - Thiago Silva

0

Líbilo se

28.02. - Na klub ze Stamford Bridge se valí jedna pohroma za druhou. Chelsea upadá do čím dál tím větší krize. Bude velmi těžké se z toho bahna do konce sezóny vyhrabat. Teď navíc přišla o absolutní pilíř defenzivy. Thiago Silva, velezkušený brazilský stoper, si v utkání proti Tottenhamu poranil koleno. Podle posledních zpráv si bude muset odpočinout až do dubna.

Kvůli poraněnému kotníku určitě přijde Thiago Silva o důležitou odvetu v osmifinále Champions League proti Borussii Dortmund. Úvodní zápas Chelsea prohrála v Německu 1:0. Bude mít tedy hodně práce.

Brazilský obránce jistě vynechá i ligový duel proti Leedsu. Vypadá to, že jeho absence bude ještě daleko delší. Mluví se aktuálně až o 6 týdnech. Silva má mít problémy s předním zkříženým vazem v koleni.

Toto zranění si přivodil v utkání proti Tottenhamu, na jehož hřišti Blues padli 2:0. Jejich šance na TOP 4 odplouvá v dáli.

V oficiálním prohlášení klub uvedl:

„Thiago utrpěl zranění kolena během prvního poločasu nedělního zápasu s Tottenhamem Hotspur a po návratu do tréninkového centra v pondělí podstoupil další vyšetření a sken. Výsledky vyšetření potvrdily poškození Thiagových kolenních vazů a nyní bude během rehabilitace úzce spolupracovat s lékařským oddělením klubu, aby se mohl co nejdříve vrátit do hry.“

Tým Grahama Pottera se potřebuje rychle vzchopit. Může se totiž jinak stát, že za chvíli bude na lavičce sedět nový hlavní manažer.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články