Zpět na » Premier League » Graham Potter: Neudělal jsem pro klub dostatek, aby mi lidé věřili

Premier League - Graham Potter: Neudělal jsem pro klub dostatek, aby mi lidé věřili

Graham Potter: Neudělal jsem pro klub dostatek, aby mi lidé věřili © jerseyeveningpost.com - Graham Potter angažmá v Chelsea nezvládá

0

Líbilo se

26.02. - Graham Potter je výsledkově nejhorším trenérem Chelsea za takřka 30 let. Horší byl už jen Glen Hoddle v sezóně 1995/96. V dalším důležitém souboji na Tottenham Hotspur Stadium hráči The Blues padli a opět nedali ani jeden gól. Potter je pod obrovským tlakem, který dlouhodobě snášet nemůže. Musíme být upřímní, na velkoklub zkrátka nemá.

Divy udělala ve Švédsku, kde dostal Östersunds ze čtvrté ligy do pohárové Evropy a obdivovaná byla i jeho práce v Brightonu. Jenže práce založené na koncepci, výběr hráčů podle kompatibility s herním stylem, a to co má nyní v Chelsea jsou dva odlišné vesmíry. Todd Boehly utratil šílené peníze za nové posily ale mluví se o tom, že málokterá z nich byla Potterem vyžádána. V Chelsea se od něj s takovým zázemím očekává okamžitý úspěch a výsledky, ale ty nepřicházejí ani náhodou. Z jeho pozápasových rozhovorů je cítit čím dál tim měnší sebevědomí a zkrátka to, že Chelsea je na něj až příliš velké sousto.

Pro tento klub to není dostatečné a proto beru zodpovědnost na sebe. Není to dobré pro Chelsea, chápu ten pocit. Hráči do toho dali všechno, bolí je to. Mluvili jsme o dokumentu All or Nothing, kdy byl Mikel Arteta hodně blízko vyhazovu a lidé ho chtěli pryč. Katastrofa. A vidíme, jak se věci mají nyní. To stejné Jürgen Klopp v Liverpoolu. Nemají dobré výsledky a najednou ho fanoušci z klubu vyhání. Takový je proste fotbal. Ale já pro tenhle klub neudělal dostatek, aby mi lidé věřili," řekl po prohře na Tottenhamu Graham Potter.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články