Zpět na » Premier League » Přestupové spekulace: Liverpool sonduje kolem Mounta, United zřejmě pustí Wan-Bissaku

Přestupové spekulace: Liverpool sonduje kolem Mounta, United zřejmě pustí Wan-Bissaku

Přestupové spekulace: Liverpool sonduje kolem Mounta, United zřejmě pustí Wan-Bissaku © Jersey Evening Post - Mountovi se rýsuje stěhování mezi dvěma britskými giganty

1

Líbilo se

13.02. - BULVÁRNÍK Do stěžejní fáze sezóny 2022/23 se teprve dostáváme, letní přestupové okno se však neblíží o nic pomaleji a mužstva po celém světě se na něj pochopitelně musí náležitě připravit. Svůj plán pro toto klíčové období jednotlivé kluby teprve připravují, už nyní ale na povrch prosakují zákulisní informace. Pojďme se společně podívat na ty nejnovější a nejzajímavější z nich.

Reds se pokusí nahlodat hvězdu Chelsea

Mason Mount byl v posledních dvou ročnících pokaždé zvolen nejlepším hráčem Blues, dost možná se ale stane to, že neprodlouží aktuální smlouvu. Ta aktuální mu běží do léta roku 2024, Mount však není spokojen s novým nabízeným kontraktem. Rád by toho využil Liverpool v čele s Jürgenem Kloppem, který údajně usiluje o tento megapřestup. (Zdroj: SPORTbible)

Wan-Bissakova budoucnost na Old Trafford visí na vlásku

Když v roce 2019 vyskládali Rudí ďáblové 50 miliónů liber Crystal Palace za Aarona Wan-Bissaku, počítalo se s pravým obráncem jako s novou oporou United pro další léta. Erik ten Hag ale od svého příchodu do klubu preferuje na dané pozici spíše Dioga Dalota. S vedením se tedy podle dostupných informací shodli na tom, že za 22 miliónů ostrovní měny by Wan-Bissaku pustili v létě o dům dál. (Zdroj: Football Insider)

Wan-Bissaka má nejisté místo na Old Trafford

Vypálí Citizens rybník Arsenalu?

Již několik týdnů se v britských médiích hovoří o tom, že Gunners si pro léto vytyčili preferovanou posilu číslo jedna a tou by neměl být nikdo jiný než Declan Rice. Do tohoto plánu by ale ještě mohl zasáhnout Manchester City, hlavní konkurent Arsenalu v boji o letošní titul. Úřadující anglický mistr by se údajně neostýchal nabídnout výměnou za Rice vlastního středopolaře Kalvina Philipse. (Zdroj: Express)

Defenzivní linie Liverpoolu zřejmě dozná změn

Není to jen ofenzíva, ve které by Jürgen Klopp rád posílil svůj kádr. Svým nadřízeným údajně sestavil čtyřčlenný seznam obránců, z nichž by aspoň jednoho v nejbližší době získal do svých řad. Nachází se na něm Joško Gvardiol z Lipska, Gonçalo Inácio hrájící za Sporting, Antonio Silva hájící dres Benfiky a rovněž Jarrad Branthwaite, stoper konkurenčního Evertonu. Po kterém z těchto nesmírně talentovaných fotbalistů nakonec na Anfliedu sáhnou? (Zdroj: FootballTransfers)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com, footballinsider247.com, express.co.uk, footballtransfers.com

Nejnovější články