Zpět na » Premier League » Atlético Madrid bude za Félixe požadovat 140 milionů eur

Premier League - Atlético Madrid bude za Félixe požadovat 140 milionů eur

Atlético Madrid bude za Félixe požadovat 140 milionů eur © sportzwiki.com - Joao Félix se v Chelsea v dobrém světle zatím moc neukázal

0

Líbilo se

08.02. - O psychickém zdraví vedení Atlética Madrid jsme mohli pochybovat už při přestupu Félixe z Benficy. Částka byla doslova brutální a nesmyslná. Nyní si prý ale vedení Los Rojiblancos řeklo o 140 milionů eur, pokud by Chelsea chtěla reprezentanta Portugalska přivést po konci jeho hostování. Částka je to naprosto šílená a doufejme, že Atlético za ní jen skrývá neochotu Félixe pustit.

Joao Félix vyletěl v sezóně 2018/19 mezi hvězdy. Za sebou neměl jedinou sezónu mezi profesionály a najednou se objevil v prvním týmu Benficy Lisabon. V lize dal za 26 zápasů 15 gólů a 7 asistencí. Skvělá čísla, první ročník, ale stále se bavíme o jednom ze 3 nejlepších týmů v portugalské lize. Proto si stojím za tím, a snad mi dáte za pravdu, že částka 121 milionů eur, kterou po tomto ročníku zaplatilo Atlético Madrid je jako z jiného vesmíru. Je to další geniální obchod Benficy. V Atléticu se během 3 a půl roku neprosadil a nyní hostuje v Chelsea.

The Blues za jeho hostování do konce sezóny zaplatili 10 milionů eur. Jenže hned v prvním zápase v modrém dresu se nechal Félix vyloučit za ošklivý šlapák. Mladý Portugalec si odpykal třízápasový trest a do akce půjde znovu až nyní. Nepředvedl tedy vůbec nic a už se mluví o cenovce, kterou Atlético Madrid na Félixe nalepilo v případě zájmu o jeho přestup. Má to být 140 milionů eur. Tedy o 19 milionů eur více, než za kolik přicházel v pozici jednoho z nejtalentovanějších hráčů světa. V takové teď rozhodně není. Pokud je tato informace pravdivá, Atlético se jí doufejme jen snaží odehnat zájemce. Pokud jí myslí vážně, psychická léčebna zřejmě pomůže.

David Suchý / mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Posledna veta TOP! Smajlík 2

James1991

Já souhlasím. Smajlík 3

AVSuvorov
Nejnovější články