Zpět na » Premier League » Chelsea posílí 17letý klenot Southamptonu Jimmy Morgan

Premier League - Chelsea posílí 17letý klenot Southamptonu Jimmy Morgan

Chelsea posílí 17letý klenot Southamptonu Jimmy Morgan © thesun.co.uk - Jimmy Morgan je novou nadějnou posilou Chelsea

0

Líbilo se

09.02. - Chelsea má aktuálně obrovské množství mladičkých hráčů, kterým by měla patřit budoucnost klubu. Trenér Graham Potter se nebojí dát hráčům jako Hall, Chukwuemeka nebo Fofana prostor a vedení mu nyní přivádí teprve 17letý klenot ze Southamptonu. Útočník Jimmy-Jay Morgan stál The Blues 3 miliony eur a my můžeme čekat, co se z tohoto nadějného forvarda vyklube.

Jimmy-Jay Morgan je pro fotbalové fanoušky stále neznámé jméno. Teprve 17letý útočník dříve hrával za Chelsea, ale už nějakou chvílí válí v Southamptonu. Na svůj debut v dospělém fotbale si bude muset počkat, ale na lavičce jsme ho v pár zápasech Carabao cupu nebo Premier League vidět mohli. Zažívá ale každopádně skvělou sezónu mezi mladíky Světců. Platí za jeden z největších talentů této proslulé akademie, ze které vyšli třeba Gareth Bale, Theo Walcott nebo Alex Oxlade-Chamberlain. Morgana můžeme vidět také v reprezentačním dresu do 17 let, kde má na kontě 6 gólů za 8 zápasů.

Chelsea se dala na novou koncepci. Dává mnohem více prostoru mladíkům, které ale nemá ze svých zdrojů. V poslední době na Stamford Bridge dorazili borci jako Casadei, Chukwuemeka, Slonina nebo Datro Fofana. A Jimmy Morgan je nyní doplní. Chelsea za něj měla zaplatit údajně 3 miliony eur. Do Chelsea se tak vrátí po dvou letech, kdy ho Southamtpon brousil jako diamant. Smlouvu podepíše na 3 a půl roku. Nepočítá se s ním jako s posilou do prvního týmu, ale rozvíjet se bude v akademii. Jeho přesun do dospělého fotbalu je věcí příštích sezón.

David Suchý / theathletic.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články