Zpět na » Premier League » Nottingham Forrest loví ve velkoklubech. Přivést chce Navase z PSG a Gagliardiniho z Interu

Premier League - Nottingham Forrest loví ve velkoklubech. Přivést chce Navase z PSG a Gagliardiniho z Interu

Nottingham Forrest loví ve velkoklubech. Přivést chce Navase z PSG a Gagliardiniho z Interu © Scrolla.africa - Keylor Navas je na odchodu z PSG

0

Líbilo se

24.01. - Nottingham Forrest v létě přivedl rekordní množství posil a ačkoliv se po katastrofickém začátku zdálo, že půjde automaticky zase o ligu dolů, vypadá to, že tým si začíná sedat a aktuálně je na 13. místě tabulky. Vedení ale chce okysličit i v lednovém okně a nyní pracuje na příchodě dvou hráčů nepotřebných ve velkoklubech. Jedná se o Keylora Navase a Roberta Gagliardiniho.

Keylora Navase nemusím představovat. Reprezentant Kostariky vystřelil ke hvězdám po MS v Brazílii, vysloužil si přestup do Realu Madrid a stal se jedním z nejlepších na světě. Vyhrál s Los Blancos 3x Ligu mistrů, na svou stranu dostal i náročné fanoušky a je považován za legendu. Po příchodu Courtoise už pro něj nebylo místo a odešel do PSG. Tam se okamžitě stal oporou. Jenže přišel Gianluigi Donnarumma a po loňském dělení herního času nyní Navas nedostává žádný prostor a je na odchodu. Mluvilo se například o zájmu Al-Nassru nebo mexické Américy.

Naopak Roberto Gagliardini je potencionální posilou do středu pole. Dříve byl velmi vysoko hodnoceným mladíkem a jedním z nejnadějnějších italských záložníků. Po přestupu z Atalanty do Interu Milán si ho na San Siru chválili, ale s příchodem ostatních hráčů a po svých vlastních zdravotních problémech ztratil místo a aktuálně je nepotřebným. Kariérní portfolio mu každopádně zdobí 7 let v Interu Milán a 175 startů za tento slavný klub. Stejně jako Navas je ale na odchodu. Pro zájemce je lákavé, že je mu stále pouhých 28 let a nějaké roky před sebou ještě má.

Roberto Gagliardini

Nottingham je na krásném 13. místě, což ale neznamená, že se ho boj o udržení netýká. Týká a přesně proto musí vedení zapracovat na nedostatcích. Výkony Deana Hendersona v brance jsou hodně nevyrovnané. Jednou zachytá jako bůh, podruhé tým potopí. A navíc je i na marodce. V záložní řadě hraje na pozici Gagliardiniho Yates a ten zase zkrátka nemá kvalitu. Uvidíme co s tímto postem udělá příchod mladého Brazilce Danila. Každopádně oba hráči nebudou klub stát prakticky nic a i pro jméno klubu by tyto posily měly svůj přínos.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články