Zpět na » Premier League » Romelu Lukaku by za jistých okolností mohl do Tottenhamu

Premier League - Romelu Lukaku by za jistých okolností mohl do Tottenhamu

Romelu Lukaku by za jistých okolností mohl do Tottenhamu © begadistrictnews.com.au - Probudí se někdy Romelu Lukaku?

0

Líbilo se

30.01. - Budoucnost Romelua Lukakua je nejasná. Že by se vrátil do Chelsea je ale velmi nepravděpodobné, a tak je otázkou, kde bude působit další sezónu. Zůstane na hostování v Interu Milán? Začínají sílit spekulace, že Harry Kane by mohl opustit Tottenham a že jako náhradu by si v případě setrvání v klubu mohl Antonio Conte přivést svou bývalou hvězdu, kterou je právě Lukaku.

Romelu Lukaku byl velmi dlouhou dobu považován za eltiního útočníka světové extratřídy. Ať už střílel góly jako supertalent v Anderlechtu, posunul na jiný level West Brom a Everton. Góly dával i za Manchester United. Jeho angažmá se ale bere jako nepovedené. Nejlepší 2 roky kariéry prožil v Interu Milán, kde byl trenérem právě Antonio Conte. Do Chelsea pak přestoupil za 113 milionů eur ale vyhořel. Fanoušci ho nesnášejí za jeho rozhovor, kde ponížil klub a v nové sezóně hostuje zpět v Interu. Už to ale není Lukaku jako dřív.

Antonio Conte by ho ale mohl dostat zpět na správnou cestu. Lukaku je prověřený kanonýr. Za celou svou dosavadní kariéru dal přes 340 gólů. Mluví se o tom, že Harry Kane by mohl poprvé v kariéře definitvně opustit Tottenham Hotspur a klub by tak potřeboval někoho, kdo má kapacitu na to, klubovou ikonu alespoň z části nahradit. Tím někým by prý mohl být Romelu Lukaku. Má to ale jednu důležitou podmínku a tou je setrvání Antonia Conteho. To ale není vůbec jasná věc a je spíše méně pravděpodobná. Každopádně by obnovení této spolupráce bylo zajímavé.

David Suchý / fichajes.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články