Zpět na » Premier League » Nejlepší hráč Premier League za měsíc září je Marcus Rashford

Premier League - Nejlepší hráč Premier League za měsíc září je Marcus Rashford

Nejlepší hráč Premier League za měsíc září je Marcus Rashford © premierleague.com - Rashford se zaskvěl proti Arsenalu

0

Líbilo se

30.09. - V minulé sezóně terč obrovské kritiky, letos hráč, který alespoň starého Marcuse Rashforda připomíná. Jeho návrat k slávě a uznání nebude lehký, ale má k němu velmi dobře našlápnuto. Za měsíc září byl zvolen nejlepším hráčem Premier League a dává tím jasný vzkaz, že ho všichni odepsali předčasně.

Marcus Rashford měl za sebou hroznou sezónu. Nastartovalo to nepovedené Euro, kde navíc ve finále nedal penaltu a pokračovalo to přes celou sezónu v Manchesteru United. Rashford byl hodně kritizován fanoušky i za to, že více se snaží mimo hřiště, než na něm. Za svémimofotbalové aktivity ho ocenila i královna Alžběta II. Spekulovalo se dokonce i o jeho odchodu z klubu, který ho vychoval.

Erik Ten Hag mu ale dal šanci a on jí využil. Kontrakt mu sice příští rok končí a bylo předmětem diskuzí právě i to, zda 24letý Angličan podepíše novou, ale v té současné má opci na další rok. Klub mu chce nabídnout úplně novou na 5 let.

A vypadá to, že si jí zaslouží. Ačkoliv v září odehrál jeho klub pouze 2 zápasy Premier League, ocenění si odnesl právě on. Nejdříve nahrával na jediný gól zápasu s Leicesterem a v dalším kole roznesl na kopytech Arsenal. Rashford nahrál na úvodní trefu Antonyho a další 2 branky sám dal. Byl to jeho nejlepší výkon za hodně dlouhou dobu a opět ukázal, že na Arsenal prostě umí.

Vsaďte si s nejvyššími kurzy u Fortuny!

David Suchý / premierleague.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články