Zpět na » Premier League » Manchester United chystá novou smlouvu pro Rashforda

Premier League - Manchester United chystá novou smlouvu pro Rashforda

Manchester United chystá novou smlouvu pro Rashforda © jerseyeveningpost.com - Marcus Rashford

0

Líbilo se

26.09. - Po hrozivé minulé sezóně se spekulovalo o tom, že Marcus Rashford by mohl Old Trafford opustit. 24letý ofenzivní Angličan ale nakonec v týmu Erika Ten Haga zůstal a v některých zápasech blo vidět jeho zlepšení. Stále to není ten starý Rashford, ale vrací se do normálu. A vedení klubu by s ním rádo uzavřelo nový pětiletý kontrakt.

Rashford je produktem slavné akademie Manchesteru United a hvězdou Red Devills je od svých 18 let. Trenér Van Gaal mu dal příležitost v Evropské lize proti Midtjyllandu a o 3 dny později v Premier League proti Arsenalu. V obou duelech byl dvougólový. Zrodila se legenda. Od té doby odehrál za Manchester United už přes 300 zápasů a dal takřka 100 gólů. 3 už dal v letošní sezóně.

Vzhledem k minulé sezóně, kdy byl obrovsky kritizován za své výkony, se spekulovalo i o tom, že Rashford by mohl svůj rodný klub opustit. Mluvilo se například o PSG, které i potvrdilo, že by se jim do týmu líbil, nebo třeba o Arsenalu. Fanoušci, kteří ho mají za budoucí ikonu velikosti Giggse a spol. by mu to ale asi jen tak neodpustili.

V týmu nového trenéra Ten Haga ale nakonec 46 násobný reprezentant Anglie zůstal a vypadá to, že udělal dobře. Ten Hag s ním počítá a vypadá to, že Rashford se pomalu vrací do své staré formy. Odehrál skvělý zápas především proti Liverpoolu. V 6 ligových zápasech se prosadil 3x a na 2 góly přihrál.

V létě mu končí kontrakt a může být k dispozici zadarmo. Ta šance je ale velmi malá. Ve smlouvě má totiž klauzuli na roční prodloužení. Vedení klubu by si však představovalo úplně jiný scénář jeho pokračování. Chce mu totiž nabídnout dlouhodobou smlouvu až do roku 2028, také s výrazným finančním polepšením si. V současné době by si měl Marcus Rashford vydělat okolo 10 milionů liber ročně.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články