Zpět na » Premier League » Jamie Vardy podepsal v Leicesteru novou smlouvu do roku 2024

Premier League - Jamie Vardy podepsal v Leicesteru novou smlouvu do roku 2024

Jamie Vardy podepsal v Leicesteru novou smlouvu do roku 2024 © goodworldnews.com - Jamie Vardy podepsal smlouvu do roku 2024

0

Líbilo se

20.08. - Jeho příběh nám je všem dobře známý. Jamie Vardy se od problémů se zákonem a poloprofesionálních soutěží dostal až k senzačnímu titulu v Premier League a ke statutu legendy Leicesteru City. Přestože už ze své dynamiky ztratil, pro klub je i nadále klíčovým hráčem a proto si ho vedení pojistilo až do roku 2024.

Jamie Vardy se profesionálem stal až po svých 24. narozeninách. Od té doby ale měla jeho kariéra raketově vzestupnou tendenci a 2 roky po svém příchodu z Fleetwoodu se chystal na svůj debut v Premier League. Další sezóna byla nejen pro něj životní. Na titul Leicesteru byl kurz 5000:1, ale stejně to tým v čele s Vardym, Mahrezem a Kantém dokázal. Vardy vstřelil 24 gólů a byl symbolem úspěšného týmu, který Leicester v sezóně 2015/16 měl.

Od té doby si připsal v Premier League již 133 branek a zapsal se do dějin soutěže. Nikdy nehrál za skutečně velký klub. Byl ale klíčovou postavou při tvorbě týmu, který se stal strašákem týmu z velké šestky a jeho příběh inspiroval miliony fotbalistů po celém světě. Příběh, jaký Jamie Vardy napsal, je skutečně jedinečný a přesně takové, my milujeme.

Ve svých 35 letech stále patří mezi klíčové hráče Leicesteru. V minulé sezóně nasázel znovu 15 branek a tak nějak v pozadí se prostřílel do vyšších pater střelecké tabulky. Mimochodem od oné osudné sezóny 15/16 Vardy nikdy nešel pod 15 ligových gólů. Famózní statistika. I když se tým snažil na jeho postupný úpadek přichystat příchody Iheanacha nebo Patsona Daky, ani jeden z nich neukázal potenciál na to, aby mohl stát bok po Vardyho boku jako jeho konkurence.

I proto si klub Vardyho nyní pojistil novou smlouvou. Ta bude platná až do června 2024. Ke svým 387 startům tak jistě přidá i další.

„Jakmile jsem se doslechl, že klub se mnou něco chystá, hned jsem věděl co se stane. Věděl jsem, že podepíšu. Bylo to jednoduché rozhodování. Jsem tu již dostatečně dlouho na to, abych se tu cítil jako opravdová součást klubu. Styl, jakým hrajeme, ke mně pasuje. Nyní je to všechno na této sezóně. Mé nohy stále fungují, a tak se soustředím jen na to, abych klubu pomáhal ať už góly nebo asistencemi. Od toho tu jsem“, řekla klubová ikona k nové smlouvě.

David Suchý / rte.ie

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

pro Lester dulezity podpis, ikdyz se ho snazili jinyma hracema nahradit a pripravit se na jeho odchod za lepsim, nikomu se to nepovedlo. nastesti pro Lester nebylo ani treba. Vardy to tam uz dohraje do konce kariery. a verim ze i pres slabsi formu lisek je opet schopen tech 15 golu za sezonu dat

HyperioN

S jeho životosprávou to je poslední smlouva ale zaslouží si ji frajer…

MUFC_RedArmy
peeko83 - 20.08. Odpovědět

Zaslouženě Smajlík 2

peeko83
peeko83 - 20.08. Odpovědět

Je to pánko Smajlík 2

peeko83
Nejnovější články