Zpět na » Premier League » Ruud Gullit věří, že Ronaldo svého návratu do Manchesteru lituje

Premier League - Ruud Gullit věří, že Ronaldo svého návratu do Manchesteru lituje

Ruud Gullit věří, že Ronaldo svého návratu do Manchesteru lituje © goal.com -

2

Líbilo se

13.08. - Bývalý nizozemský reprezentant a fotbalová legenda, Ruud Gullit, varuje svého krajana, trenéra Ten Haga, že se bude muset rychle přizpůsobit tempu a stylu anglického fotbalu. Zároveň by podle něj ale měl co nejdříve najít společnou řeč s CR7, který se týmu čím dál více vzdaluje.

Fotbalová legenda nizozemského fotbalu, Ruud Gullit, který se mimo mnoho jiných úspěchů v roce 1988 radoval z vítězství na Euru, na předávání cen Laureus vyjádřil své znepokojení nad výsledkovou krizí Manchesteru United, jenž vede k tomu, že někteří hráči chtějí odejít, v čele s Cristianem Ronaldem.

Mám hodně velký pocit, že svého návratu lituje. Dnes už hráči chtějí hrát v Liverpoolu, Manchesteru City nebo Chelsea. United již dávno nejsou týmem, ze kterého jde strach a musí rychle změnit svou mentalitu,“ prozradil Ruud Gullit. „Myslím, že Ronaldo touží ukázat světu, jak je dobrý. To je můj pocit. Ten chlap má neuvěřitelnou mentální sílu. Je to obtížná situace." řekl.

Cristiano to neřekne, ale myslím, že svého návratu lituje kvůli týmu, který na něj v Manchesteru čekal. Bude chtít všem, kteří ho nyní kritizují, ukázat, že má stále svou cenu. Bude to letos takové jeho poslání,“ dodal holandský trenér, který v roce 1997 dovedl Chelsea k prvnímu ligovému titulu po 26 letech.

Ruud Gullit zároveň varoval svého krajana Ten Haga, nového trenéra Manchesteru United, aby se co nejddříve přizpůsobil anglickému fotbalu, pokud chce pomýšlet na úspěch. „Když přijedete do Angllie s holandskou mentalitou, je to hodně těžké. United v průběhu let propásli svou šanci na změnu, žij z minulosti a příliš mluví o týmu z 90. let. Myslím si, že vedení klubu příliš brzy vyhodilo trenér Mourinha, který dokázal vyhrát titul v situaci, kdy měl k dispozici daleko méně hráč,“ zakončil svůj rozhovoru Ruud Gullit.

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

"který v roce 1997 dovedl Chelsea k prvnímu ligovému titulu po 26 letech." Co si to vymýšlíte za hovna? Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 12

AVSuvorov

Jj to je jak kdyby ty články psal místní idiot martyy Smajlík 2

MUFC_RedArmy

Spolu s homotuffíkem. Smajlík 3 Smajlík 13

AVSuvorov
Emilio7 - 13.08. Odpovědět

Naprostá pravda Smajlík 17

Emilio7
Nejnovější články