Zpět na » Premier League » Kyle Walker-Peters ze Southamptonu by mohl přestoupit do Chelsea

Premier League - Kyle Walker-Peters ze Southamptonu by mohl přestoupit do Chelsea

Kyle Walker-Peters ze Southamptonu by mohl přestoupit do Chelsea © futaa.com - Kyle Walker-Peters

0

Líbilo se

03.08. - Ohledně přestupových spekulací asi v současnosti nenajdeme více řešený klub, než je Chelsea. Její touha po stoperovi, který je prioritou se řeší prakticky celé léto. V posledních hodinách se mluví o příchodu Marca Cucurelly z Brightonu. Klub navíc dotáhl příchody talentů Sloniny a Chukwuemeky. Tím se ale nekončí. The Blues mají mít nachystáno 35 milionů eur za beka Southamptonu Kyle Walkera-Peterse.

Kyle Walker-Peters se po příchodu z Tottenhamu stal jednou z opor svatých a stálicí na pravém kraji obrany. V 25letech to vypadá na první velký přestup. Zájem má kromě Chelsea mít i Manchester United. V souvislosti s ním se ale o žádné oficiální nabídce nemluví.

35 milionů eur by za anglického reprezentanta mohlo být dostatečné množství peněz na to, aby Southampton obměkčilo. Některé zdroje ale mluví o tom, že klub bude požadovat ještě o 5 milionů více. Pokud se ale podíváme na to, jaké částky Chelsea zatím utrácí, 5 milionů navrch by neměl být problém.

Walker-Peters umí zahrát jak na pravé, tak levé straně. Nalevo se přesunul v minulém ročníku, kdy právě z Chelsea přišel talentovaný Tino Livramento, který se na pravém kraji zabydlel fantasticky a patřil mezi vůbec nejlepší mladé hráče celé Premier League.

Chelsea již měla učinit dvě nabídky i na záložníka Interu Cesare Casadeiho. Teprve 19letý Ital patří mezi největší klenoty v klubové hierarchii. Klubu by se prý líbil i pouze 16letý Brazilec Endrick. O něm se mluví jako o jednom z největších talentů světového fotbalu.

David Suchý / theguardian.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články