Zpět na » Premier League » Cucurella si stojí za přestupem, City se ale s Brightonem neumí dohodnout

Premier League - Cucurella si stojí za přestupem, City se ale s Brightonem neumí dohodnout

Cucurella si stojí za přestupem, City se ale s Brightonem neumí dohodnout © Football365 - Cucurella doufá, že brzy převlékne dres

1

Líbilo se

29.07. - V nejasné situaci se pouhý týden před startem anglické nejvyšší soutěže stále nachází Marc Cucurella. Na levého obránce Brightonu má již delší dobu spadeno Manchester City, kam by sám hráč milerád zamířil, nicméně oba celky těžko hledají shodu. Cucurella svého zaměstnavatele přitom informoval o tom, že přestup je jeho absolutní priorita.

Na jih Anglie se přemístil teprve loni v létě, kdy za něj 18 miliónů euro utržilo španělské Getafe. Teď by odchovanec Espanyolu a později Barcelony v ideálním případě chtěl udělat další kariérní krok, těžko říci, zda však na jeho realizaci dojde už letos.

Pětinásobný španělský reprezentant vedení Seagulls poslední týdny urguje, aby na prodej přitlačilo, to se ovšem příliš neděje. Hlavní roli tak teď podle novináře Fabrizia Romana hrají agenti Cucurelly, kteří se snaží napomoct všestranné dohodě.

Pokud se transfer skutečně ještě povede upéct, Citizens by pro rodáka z Alelly bezesporu uplatnění našli. Oleksandr Zinchenko přestoupil do Arsenalu a Benjamin Mendy naopak vypadnul z kádru kvůli svým prohřeškům mimo fotbalové trávníky. Levý kraj obrany tedy zůstává neobsazen.

Tržní cena Marca Cucurelly se pohybuje okolo 28 miliónů euro, lze tedy předpokládat, že případný přestup by vyšel na podobnou částku. 175 centimetrů vysoký levák má v Brightonu stále platnou smlouvu do roku 2026.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vraj City ponúklo Silvu Barcelona za 67 mil. libier...

Princ z Paríža
Nejnovější články